facebook

Najlepszy pomysł na zimowy odpoczynek? Śnieg, narty, ciepły basen i dobroczynne zabiegi. Wszystko to znajdziemy w Interferie Sport Hotel w Świeradowie-Zdroju.

Świeradów–Zdrój to miejscowość uzdrowiskowa, która w ostatnich latach odzyskuje swój dawny blask. Do historycznych obiektów uzdrowiska (m.in. ponad stuletni Dom Zdrojowy, z przepiękną modrzewiową halą spacerowa i pijalnią wód) dołączają nowe hotele i pensjonaty, wyznaczane są atrakcyjne turystycznie szlaki rowerowe i piesze, a kolej gondolowa Ski[&]Sun (2500 m oświetlonej trasy zjazdowej!) należy do najnowocześniejszych w Polsce.

W promieniu kilkudziesięciu kilometrów znajduje się wiele atrakcyjnych miejscowości i miejsc wartych odwiedzenia. Najciekawsze z nich to: zamki (Czocha, Frydlant, Rajsko), wodospady Kamieńczyka i Szklarki, Śnieżne Kotły, a także Karpacz, Szklarska Poręba, Kowary, Harrachov, Liberec.

Interferie Sport Hotel usytuowany jest w dolinie rzeki Kwisy, u podnóża Sępiej Góry, około 1,5 km od Parku Zdrojowego. Cisza oraz przepiękne górskie widoki są niezaprzeczalnym atutem hotelu.
Do dyspozycji gości są: restauracja, kawiarnia, sale konferencyjne, grota solna, kort tenisowy, liczne gabinety kosmetyczno-zabiegowe, sala fitness, sala sportowa oraz jedyny w Górach Izerskich Aquapark. Składają się nań: basen pływacki, basen rekreacyjny z dwoma zjeżdżalniami, basen wypoczynkowy, basen solankowy, brodzik dla dzieci, cztery sauny. W basenie rekreacyjnym znajduje się zjeżdżalnia pontonowa, zjeżdżalnia zwykła, huśtawka wodna, gejzery, leżanka z masażem wodno-powietrznym, dysze z masażami. Specjalny basen solankowy pozwala na odprężenie po chwilach aktywnie spędzonych w górach.

Hotel oferuje zabiegi lecznicze, takie jak: fizykoterapia, hydroterapia, ciepłolecznictwo, okłady z borowiny oraz zabiegi upiększające, m.in. masaże suche i wodne, terapie w kapsułach derma life i hydro jet medical. Dzięki cyklowi zabiegów w grocie solnej podczas urlopu w górach można także pomyśleć o uzupełnieniu jodu w organizmie.

Interferie Sport Hotel w Świeradowie

Przykładowy pakiet – Zdrowie z Doliny Młodości – zawiera siedem noclegów z pełnym wyżywieniem, konsultację lekarską, 3 zabiegi lecznicze dziennie, nieograniczony wstęp do Aquaparku. Cena: od 1039 zł za osobę w pokoju dwuosobowym.


www.interferie.pl

Nasze magazyny i albumy

 Hiszpania ban 300x600 03n4

 

 

 

 

Perfect SPA Awards 2018

baner Perfect SPA Awards 2018

banery Perfect SPA Hiszpania 

banery Perfect SPA Czechy

Profitroom 300x300

NOVA GROUP BANNER 300 2018

Thalgo Baner Perfect SPA Awards 300x300

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Zapisz się do newslettera

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl