facebook

02 baner polska gora czyste

Centralna Polska to nostalgiczne niziny i malownicze wyżyny, wśród których znajdziemy wspaniałe ośrodki, najlepsze uzdrowiska, doskonałe medical SPA, SPA w zabytkowych pałacach i nowoczesnych obiektych.

Na wschodnich krańcach tych bezkresów rozciąga się ostatnia pierwotna puszcza Europy - Puszcza Białowieska. Jej władcą jest największy ssak Starego Kontynentu - żubr. Władcą pobliskiej biebrzy jest inny olbrzym - łoś. Ale Biebrzańskie Bagna znane są na świecie przede wszystkim jako ostoja rzadkich ptaków wodno-błotnych i największy zespół bagien i torfowisk. Kujawy słyną z uzdrowisk, wśród których najsłynniejsze to Ciechocinek, znany ze źródeł solankowych i największych tężni.

Na liście najchętniej odwiedzanych polskich uzdrowisk znajdują się leżące w paśmie wyżyn: Nałęczów, Busko-Zdrój czy Solec-Zdrój. Busko i Solec to świetne punkty wypadowe do poznawanie Gór Świętokrzyskich i Ponidzia, z Nałęczowa zaś blisko do jednego z najpiękniejszych polskich miasteczek - Kazimierza Dolnego.

W każdym z tych regionów na turystów czeka moc atrakcji oraz liczne ośrodki SPA. Polecane hotele spa w centrum Polski:

images/stare/wizytowki_Hoteli/Manor_House_SPA_Chlewiska.jpg images/stare/wizytowki_Hoteli/Hotel_Medical_SPA_Malinowy_Zdroj.jpgOdyssey Club Hotel Wellness SPAHotel warszawianka centrum Kongresowe wellness SPAHotel Narvil conference SPApalac zelechow spa wellnessVilla Park Med SPAKlinika Uzdrowiskowa Pod TezniamiHotel natura residence siewierzPalacyk Otrebusy Business SPAhotel Palac RomantycznySloneczny ZdrojHotel Afrodyta Business SPA