facebook

02 baner polska gora czyste

W góry przyjeżdża więcej miłośników aktywnego wypoczynku, niż błogiego nicnierobienia. Znajdą oni mnóstwo ośrodków, w których w doskonały sposób łączy się sport z luksusem, relaksem, a nawet leczeniem.

Największą sławą od lat cieszą się Tatry i Zakopane nazywane przez podhalańskich górali "pępkiem świata" oraz Białka Tatrzańska. Ale konkurentów nie brakuje, wśród najlepszych ośrodków są renomowane Wisła i Ustroń oraz zdobywająca coraz większą popularność Trójwieś - czyli słynące z bogatego folkloru Koniaków, Istebna i Jaworzynka.

W Beskidzie Sądeckim modnymi kurortami są słoneczna Muszyna i perła karpackich uzdrowisk - Krynica-Zdrój. Podhale szczyci się dwoma uzdrowiskami, Rabką i Szczawnicą, które latem zamieniają się także w gwarne letniska. Jedną z największych atrakcji są malownicze Pieniny i spływ przełomem Dunajca. Nawet dalekie, wciąż dzikie Bieszczady wabią nie tylko samymi górami, ale i fantastycznymi terenami rekreacyjnymi nad Jeziorem Solińskim i nowoczesnymi ośrodkami SPA.

Karkonosze słyną z letnich stolic Dolnego Śląska: Karpacza u Stóp Śnieżki i połóżonej pod Szrenicą Szklarskiej Poręby. W ilości turystów, zwłaszcza zagranicznych, nie ustępuje im Kotlina Kłodzka, otoczona pięknymi Górami Stołowymi i Masywem Śnieżnika, ze słynnymi uzdrowiskami - Kudową-, Polanicą- i Dusznikami-Zrój, a także Świeradów-Zdrój.

Wszędzie tam znajdziemy doskonałe hotele SPA z ciekawą ofertą, nawet dla najbardziej wymagających.

Polecane hotele SPA w górach:

images/stare/wizytowki_Hoteli/Cottonina_Villa_Mineral_SPA_Resort.jpgHotel ArlamowHotel MediSPA Bialy Kamien Ski wellness resort Hotel Bania Thermal Skiimages/stare/wizytowki_Hoteli/Hotel_Medical_SPA_Malinowy_Dwor.jpgCzarny Gron Hotel SPAPark Hotel Kur SPA BuczynskiHotel czarny PotokPalac Margot