Facebook open

Hotel Arłamów to niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym.

Wyposażony w nowoczesną, trzypoziomową strefę SPA & Wellness z basenami (w tym zewnętrznym całorocznym basenem podgrzewanym), Światem Saun, VIP SPA z pierwszym w Polsce Instytutem Ingrid Millet oraz ogromną ilością innych atrakcji. Nowo otwartą strefą jest Arłamów MED, w której goście poddają się fizjoterapii (termoterapii, hydroterapii, kinezyterapii) na najwyższym, światowym poziomie, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu.

Hotel położony jest na skraju Bieszczad, na szczycie wzgórza, 590 m n.p.m., w otoczeniu lasów i dolin Pogórza Przemyskiego. Posiada 254 pokoje (również przystosowane do pobytów osób niepełnosprawnych) oraz kilkanaście apartamentów, w tym 2 wyjątkowe Apartamenty Prezydenckie z prywatnymi windami. W skład kompleksu wchodzi tzw. Rezydencja, czyli dawny tajny ośrodek Urzędu Rady Ministrów i miejsce internowania Lecha Wałęsy. Z każdego pokoju Hotelu Arłamów roztacza się przepiękny widok na góry, lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego, co czyni obiekt wyjątkowym.

Arlamow 5

Goście mają do dyspozycji: 9-dołkowe pole golfowe z dwukierunkowym driving range, stadninę koni wraz z krytą ujeżdżalnią, dwa stoki i wyciągi narciarskie, szkółkę narciarską wraz z wypożyczalnią i serwisem sprzętu narciarskiego, a także z halą sportową z dwoma strzelnicami sportowymi, 20 m ścianką wspinaczkową, kortami do tenisa oraz squasha, pokojem do tenisa stołowego, dwoma siłowniami oraz halą do gier zespołowych.Dodatkowo hotel posiada: dwa zewnętrzne korty tenisowe, zewnętrzne boiska do piłki plażowej i koszykówki, stadion piłkarski ze sztuczną murawą i oświetleniem oraz drugi z murawą naturalną, stawy do wędkowania rekreacyjnego, kręgielnie i salę bilardową, dwa hotelowe przedszkola oraz salę multimedialną i salę do zabaw plastycznych oraz zewnętrzny plac zabaw. Wokół hotelu ciągną się kilometry malowniczych tras biegowych oraz rowerowych. Okolice hotelu idealnie nadają się do obserwacji dzikiej przyrody, która jest dosłownie na wyciągnięcie ręki – w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również należąca do hotelu zagroda danieli.

Arłamów jako jedyny hotel w Polsce posiada własne lotnisko i heliport.


• Pokoje: 254 • Gabinety: 18 • Baseny: 2 • Sale konferencyjne: 10 • Marki SPA: Ingrid Millet, Skeyndor


Arlamow 1

Arlamow 1023

www.arlamow.pl