facebook

Metamorfoza w warszawskim Instytucie SHARLEY odmieniła życie Pani Aldony Strzałkowskiej.

Czy marzenia się spełniają? Jeśli w to wierzymy – tak! Pani Aldona Strzałkowska zaufała specjalistom z warszawskiego Instytutu SHARLEY i odmieniła swoje życie. Odrobina odwagi, seria spektakularnych zabiegów, nowa stylizacja. To droga, z której może skorzystać każdy. 

Aldona ma 36 lat. Zawodowo spełnia się jako menadżer banku, prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki maluszków, z którymi uwielbia spędzać wolny czas. Do Metamorfozy z Sharley zgłosiła się, aby zmienić coś w swoim życiu i oddalić od siebie perspektywę zbliżających się 40 urodzin. Powiedziała nam: „Każda kobieta potrzebuje mniejszej lub większej zmiany w swoim życiu. Każdy czas i każdy pretekst jest dobry, aby coś zmienić. Czasem tylko nie wiemy, że tego nam trzeba. Teraz wiem, że ta metamorfoza była mi potrzebna, by poczuć się jeszcze bardziej kobieco i młodo. Czuję się świetnie w nowej skórze! Dziękuję!”.

Diagnoza
Aldona to młoda i piękna kobieta, jednak na jej twarzy czas powoli zaczął zaznaczać swój ślad. Przesuszona skóra twarzy, przebarwienia i widoczne już zmarszczki dodają wyglądowi lat. Słabo zarysowane brwi, jasne i wąskie usta oraz głęboko osadzone oczy sprawiają, że twarz jest mało wyrazista. Postanowiliśmy więc zadbać o kondycję cery, wymodelować owal twarzy oraz podkreślić rysy makijażem permanentnym.

Medycyna na start
Sharley_metamorfoza_magazyn_eden_pl_01.jpgW pierwszym etapie wykonaliśmy zabiegi z medycyny estetycznej. Delikatnie pokreśliliśmy policzki i wymodelowaliśmy owal twarzy aparatem MAXIMUS. Rysy stały się wyraźniejsze a policzki wydatniejsze. Gęstość skóry poprawiliśmy dzięki zabiegom za pomocą lasera Fraxel. Odmłodziły one skórę i zlikwidowały drobne przebarwienia. W redukcji sińców i nawilżeniu skóry wokół oczu pomogła mezoterapia preparatem Aqua-shine. Doskonale redukuje on plamy i przebarwienia skórne oraz nawilża i regeneruje cerę. Skóra wokół oczu stała się jaśniejsza już po pierwszym zabiegu.
Aby pozbyć się pierwszych oznak starzenia, wykonaliśmy ostrzyknięcie toksyną botulinową (Botox) na czole i wokół oczu. Z czoła zniknęły groźne lwie zmarszczki, a wokół oczu – kurze łapki. Na koniec zadbaliśmy o piękne usta. Wypełniliśmy bruzdy nosowo-wargowe, podnieśliśmy kąciki ust oraz delikatnie wypełniliśmy usta preparatem Juvederm Volbella. Dzięki temu zniknęły niesymetryczności i uzyskaliśmy efekt jędrnych, pełnych i młodzieńczych ust.

Makijaż XXI wieku
Po serii zabiegów z medycyny estetycznej przyszedł czas na makijaż permanentny. W pierwszej kolejności zajęliśmy się brwiami, które były bardzo jasne i słabo widoczne. Wykonaliśmy delikatny makijaż metodą cieniowania i zaznaczyliśmy kształt łuku brwiowego. Podkreśliliśmy kreską górną i dolną oraz nadaliśmy delikatny malinowy kolor ustom. W efekcie twarz Aldony stała się wyraźna, oczy zyskały głębię, a usta stały się wyjątkowo kuszące.

Czas dla stylisty
W finale zmieniliśmy uczesanie i kolor włosów. Zrezygnowaliśmy z grzecznej i bardzo stonowanej fryzury na rzecz rozwianej i romantycznej. Włosy w kolorze karmelu podkreśliły urodę Aldony, a jaśniejsze końce rozświetliły twarz. Jeszcze tylko na koniec makijaż i oto Aldona w nowej skórze.                                     

www.sharley.pl

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele GORACH

Nasze magazyny i albumy

polecane KLINIKI DAY SPA

RZ interbad2018 Banner statisch 300x300px e

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards 2018

baner Perfect SPA Awards 2018

banery Perfect SPA Hiszpania 

banery Perfect SPA Czechy

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl