facebook

ZAPŁAĆ 1100 zł ZA VOUCHER O WARTOŚCI 2200 zł. Kup teraz! promocyjny voucher prezentowy na pobyt dla dwóch osób w Heron Live Hotel *****(Gródek nad Dunajcem).

Voucher promocyjny! *


Pobyt dla dwóch osób w  Heron Live Hotel ***** w Gródek nad Dunajcem.

Pakiet obejmuje:

  • 2 noclegi w pokoju Comfort Plus ( widok na Jezioro Rożnowskie),
  • 2 wyśmienite śniadania w formie bufetu,
  • 400 zł do wykorzystania w restauracji,
  • Nielimitowany dostęp do strefy wellness z basenem zewnętrznym typu 'Infinity Pool',
  • Miejsce parkingowe na parkingu zewnętrznym.

Do dyspozycji gości również:

  • Zewnętrzne jacuzzi,
  • Kompleks saun w tym sauna sucha,
  • Sala Fitness,
  • Sala Multimedialna,
  • Rowery, Nordic Walking, Ścieżka Widokowa.

Wartość pakietu: 2200 zł

Cena vouchera: 1100zł

Szczegóły: www.heron-hotel.com

* *Voucher ważny do 30.06.2018 roku - z wyłączeniem świąt i długich weekendów.
** Warunkiem realizacji vouchera jest przekazanie go do Recepcji w dniu przyjazdu. Voucher nie podlega wymianie na gotówkę, zamianie na inne vouchery oraz nie łączy się z promocjami i zniżkami.


 

Chcesz spędzić miły weekend w SPA?
Trzy proste kroki!
1) Zarezerwuj voucher wysyłając maila,
2) Opłać voucher przelewem,
3) Odbierz przesyłkę

...a dokładniej:

1) Zarezerwuj voucher z naszej oferty - wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w tytule wpisując "Voucher prezentowy – „Heron Live Hotel”, a w treści wpisując dane do wysyłki: imię, nazwisko, dokładny adres pocztowy, telefon kontaktowy. Voucher będzie dla Ciebie zarezerwowany przez 48 godzin.
2) Po otrzymaniu odpowiedzi od nas, w ciągu 24 godzin opłać voucher, na konto: Semana Spółka z o.o., mBank, nr 05 1140 2004 0000 3602 7670 0239.
3) Po zaksięgowaniu wpłaty, prześlemy do Ciebie informację o potwierdzeniu rezerwacji i wysyłki vouchera pod wskazany adres.

Voucher możesz wykorzystać w dowolnym wybranym przez siebie terminie (nie przekraczającym daty ważności wskazanej na dokumencie), oprócz terminów wyłączonych z promocji.

W celu uzgodnienia terminu wizyty, prosimy o kontakt z Recepcją obiektu. W czasie dokonywania rezerwacji należy podać numer vouchera.

Regulamin dostępny pod adresem:http://www.spaeden.pl/dobre-miejsca/vouchery-spa/2525-regulamin-korzystania-z-promocyjnych-ofert

ŻYCZYMY UDANEGO POBYTU! :-)

*** Firma Semana Sp. z o.o. współpracuje z obiektami SPA, jednakże nie jest stroną umowy związanej ze świadczeniem usług turystycznych. Umowa zawierana jest bezpośrednio pomiędzy Gościem i obiektem. Dlatego Semana Sp. z o.o. nie odpowiada za jakość usług i ich zgodność z rezerwacją.