facebook

ZAPŁAĆ 1000 zł ZA VOUCHER O WARTOŚCI 2000zł. Kup teraz! promocyjny voucher prezentowy na pobyt dla dwóch w Hotelu Buczyński Medical & SPA**** (Świeradów – Zdrój).

 Voucher promocyjny! *

Pobyt dla dwóch osób w Hotelu Buczyński Medical &SPA**** w Świeradów – Zdrój.

Voucher obejmuje:

  • 2 noclegi w komfortowym pokoju 2-osobowym,
  • 2 śniadania w formie bufetu,
  • Kąpiel SPA dla każdej z osób,
  • Masaż na łóżku wodnym MedyJet 30 min. dla każdej z osób,
  • Korzystanie ze strefy Wellness z wodnymi atrakcjami oraz sali fitness,
  • Bezpłatne Wi-Fi,
  • 20% rabatu na wejście do groty solnej.
  • Niezbędnik Turystyczny – przydatny informator, który pozwoli Państwu łatwiej zaplanować wędrówki po Świeradowie i okolicach.

Wartość pakietu:2000

Cena vouchera: 1000 zł

*Voucher ważny do 09.07.2018 roku - z wyłączeniem świąt oraz w zależności od dostępności wolnych pokoi.

** Warunkiem realizacji vouchera jest przekazanie go do Recepcji w dniu przyjazdu. Voucher nie podlega wymianie na gotówkę, zamianie na inne vouchery oraz nie łączy się z promocjami i zniżkami.


 

Chcesz spędzić miły weekend w SPA?
Trzy proste kroki!
1) Zarezerwuj voucher wysyłając maila,
2) Opłać voucher przelewem,
3) Odbierz przesyłkę

...a dokładniej:
1) Zarezerwuj voucher z naszej oferty - wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w tytule wpisując "Voucher prezentowy – „Hotel Buczyński Medical &SPA” , a w treści wpisując dane do wysyłki: imię, nazwisko, dokładny adres pocztowy, telefon kontaktowy. Voucher będzie dla Ciebie zarezerwowany przez 48 godzin.
2) Po otrzymaniu odpowiedzi od nas, w ciągu 24 godzin opłać voucher, na konto: Semana Spółka z o.o., mBank, nr 05 1140 2004 0000 3602 7670 0239.
3) Po zaksięgowaniu wpłaty, prześlemy do Ciebie informację o potwierdzeniu rezerwacji i wysyłki vouchera pod wskazany adres.

Voucher możesz wykorzystać w dowolnym wybranym przez siebie terminie (nie przekraczającym daty ważności wskazanej na dokumencie), oprócz terminów wyłączonych z promocji.

W celu uzgodnienia terminu wizyty, prosimy o kontakt z Recepcją obiektu. W czasie dokonywania rezerwacji należy podać numer vouchera.

Regulamin dostęny pod adresem:http://www.spaeden.pl/dobre-miejsca/vouchery-spa/2525-regulamin-korzystania-z-promocyjnych-ofert

ŻYCZYMY UDANEGO POBYTU! :-)

*** Firma Semana Sp. z o.o. współpracuje z obiektami SPA, jednakże nie jest stroną umowy związanej ze świadczeniem usług turystycznych. Umowa zawierana jest bezpośrednio pomiędzy Gościem i obiektem. Dlatego Semana Sp. z o.o. nie odpowiada za jakość usług i ich zgodność z rezerwacją.