facebook

02 baner polska gora czyste

Wiosenna odnowa ducha i ciała, najlepsze miejsca na długi weekend majowy, dobre nawyki, wesołe myśli – o tym wszystkim piszemy w wiosennym wydaniu EDENU. Bierzemy też na celownik: cellulit (w poradniku – Sprawdź, zanim wybierzesz), przykry problem nadpotliwości oraz niedoskonałe piersi. Ale przede wszystkim... otwieramy pąki ludzkiej natury.

okladkaTak, to może nawet nieco nudne, bo takie przewidywalne…
Znów przyszła wiosna, przyroda jak co roku budzi się do życia, szybciej biją nam serca… Ale czy nie myślicie, że ten „dobry nawyk” Matki Natury, owa przewidywalna cykliczność, jest cudowna?! Stabilizuje nasz świat, daje nadzieję, pozwala wierzyć, że nadejsze lepszy czas. A ponieważ jesteśmy częścią natury, zachowujemy się jak ona: chcemy zrzucić „stare futro”, oczyścić organizm, poddać się wiosennemu szaleństwu hormonów. A często także zdobyć nowe spojrzenie na nasze życie.

Dlatego zapraszamy Was na hiszpański szlak Świętej Teresy z Avilli – mistyczki i Doktora Kościoła. Może wakacyjna wyprawa przyniesie duchową odnowę?

Warto też pomyśleć o odnowie ciała – w jednym z polecanych przez nas hoteli SPA, choćby w czasie długiego majowego weekendu lub czerwcowych wypadów w cieplejsze dni.

Bierzemy też na celownik: cellulit, przykry problem nadmiernej potliwości, niedoskonałe piersi.

No i, zainspirowani cyklicznością przyrody, nawiązujemy do naszych dobrych nawyków, które są podstawą wszelkich sukcesów.

To wszystko znajdziecie w wiosennym wydaniu EDENU.

A żeby nie skupiać się tylko na wiosennej fizyczności naszego życia przypominamy jeszcze myśl Jean Paula Sartre’a: „Wesoła myśl jest niczym wiosna. Otwiera pąki natury ludzkiej”.

Pamiętajcie, by jak najczęściej obdarzać świat wesołymi myślami!

Redaktor Naczelna
Katarzyna Sołtyk

A na koniec zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym KONKURSIE - do wygrania zestawy kosmetyków i kolejny pobyt w SPA dla dwóch osób!

Magazyn EDEN do kupienia w dobrych salonach prasowych (m.in. Empik, Inmedio, Ruch) - cenat tylko 7 zł.