facebook

02 baner polska gora czyste

Marzysz o chwili błogiego odpoczynku i oderwaniu od stresującej codzienności? Wybierz się do luksusowego SPA! Odpowiedz na proste pytanie, które znajdziesz w Magazynie EDEN, bądź na portalu SPAeden.pl i wygraj pobyt w romantycznym SPA!

Wymień przynajmniej jednego zwycięzcę zeszłorocznego konkursu Najpiękniejsze SPA 2016.

Podpowiedź znajdziesz na portalu www.SPAeden.pl, w zakładce Perfect SPA w Polsce.

Odpowiedź wyślij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 lipca 2017 roku, podając następujące dane: imię i nazwisko, wiek oraz miejscowość zamieszkania. W temacie wiadomości wpisz: Konkurs Perfect SPA.

Mile widziane polubienie naszego profilu SPAeden.pl - Lepsza strona życia na Facebooku...

Do wygrania: 2 weekendowe pobyty dla dwóch osób w hotelu SPA **

Ogłoszenie wyników 10 sierpnia 2017 r.

Życzymy powodzenia!
Redakcja Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl

A jak chcesz zwiększyć swoje szanse na wyjazd do hotelu SPA, zagłosuj na najlepszy Hotel SPA w konkursie PERFECT SPA AWARDS 2017 - co miesiąc atrakcyjne nagrody, m.in. pobyty w SPA dla Dwojga.

** Nagroda nie podlega wymianie na równowartość pieniężną. Warunkiem otrzymania jej jest podanie prawdziwych danych oraz zgłoszenie się do nas w ciągu 2 tygodni od ogłoszenia wyników na portalu SPAeden.pl (w zakładce konkursy). Ramowy regulamin konkursów organizowanych przez Semana Sp. z o.o. znajduje się TUTAJ. Warunkiem skorzystania z Karnetu jest wcześniejsza rezerwacja terminu. Karnet należy okazać i pozostawić w recepcji hotelu.

** Warunkiem otrzymania nagrody jest wysłanie w ciągu 2 tygodni od ogłoszenia wyników na portalu SPAeden.pl i FB - SPAeden.pl na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoich danych (imię, nazwisko, dokładny adres, telefon kontaktowy). Wiadomość musi być wysłana z tego samego adresu mailowego, co zgłoszenie do konkursu. Pod wskazany adres pocztowy zostanie wysłana przesyłka z nagrodą.

*** Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się z poniższym oświadczeniem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Semana Sp. z o.o. ul. Oboźna 7 lok. 32, 00-332 Warszawa, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r. (Dz.U. nr 133 poz. 833). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Semana Sp. z o.o. w celu informowania o konkursach, nowościach, promocjach i ofertach specjalnych w Magazynie EDEN SPA, na portalu SPAeden.pl, na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204)".