facebook

02 baner polska gora czyste

Relaks w saunie, masaż, a może zabiegi SPA? Chcesz podładować akumulatory? Wybierz się do romantycznego SPA! Wystarczyło wziąć udział w naszym konkursie. Sprawdź, czy jesteś wśród zwycięzców!

Wystarczyło wymienić przynajmniej jednego zwycięzcę naszego zeszłorocznego konkursu Najpiękniejsze SPA 2016.

Weekend w SPA wygrali: Agata Musiał z Warszawy oraz Marcin  z Poznania;

Nagrodą jest pobyt dla dwóch osób w hotelu SPA (z noclegami, wyżywieniem i zabiegami SPA)**

W ramach przeprosin za opóźnienia (z przyczyn niezależnych) w ogłaszaniu wyników ufundowaliśmy dodatkowo 5 Zestawów kosmetyków**

Otrzymują je: Adriana Białk z Gdańska, Andrzej Sierdziński z Ustki, Ewa Kozłowska z Krakowa, Barbara Gołębiewska z Zadusznik oraz Justyna Zabłocka z Wrocławia.

Laureatom gratulujemy!

Wszystkich pozostałych zapraszamy do kolejnych konkursów - m.in. trwających do końca listopada konkursów Perfect SPA Awards 2017 (dawniej Najpiękniejsze SPA) oraz Perfect SPA Hotel w Hiszpanii i Perfect SPA Hotel w Czechach - co miesiąc do wygrania kolejne pobyty w SPA (również zagranicznych).

Redakcja Magazynu EDEN SPA&Wellness i portalu SPAeden.pl

** Nagroda nie podlega wymianie na równowartość pieniężną. Warunkiem otrzymania jej jest podanie prawdziwych danych oraz zgłoszenie się do nas w ciągu 2 tygodni od ogłoszenia wyników na portalu SPAeden.pl (w zakładce konkursy). Ramowy regulamin konkursów organizowanych przez Semana Sp. z o.o. znajduje się TUTAJ. Warunkiem skorzystania z Karnetu jest wcześniejsza rezerwacja terminu. Karnet należy okazać i pozostawić w recepcji hotelu.

** Warunkiem otrzymania nagrody jest wysłanie w ciągu 2 tygodni od ogłoszenia wyników na portalu SPAeden.pl (powiadomienie wysłane do wszystkich uczestników konkursu w newsletterze) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoich danych (imię, nazwisko, dokładny adres, telefon kontaktowy). Wiadomość musi być wysłana z tego samego adresu mailowego, co zgłoszenie do konkursu. Pod wskazany adres pocztowy zostanie wysłana przesyłka z nagrodą.

*** Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się z poniższym oświadczeniem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Semana Sp. z o.o. ul. Żywnego 16, 02-701 Warszawa, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r. (Dz.U. nr 133 poz. 833). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Semana Sp. z o.o. w celu informowania o konkursach, nowościach, promocjach i ofertach specjalnych w Magazynie EDEN SPA, na portalu SPAeden.pl, na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204)".