Facebook open

Sprawdź, czy wygrałaś lub wygrałeś pobyt w SPA?! Kto brał udział w naszym konkursie i odpowiedział na proste pytanie, miał szansę wybrać się do luksusowego SPA!

Wystarczyło wymienić dwóch zwycięzców konkursu Perfect SPA Awards 2018 oraz jednego zwycięzcę Perfect SPA International 2018.

Prawidłowych odpowiedzi było bez liku, ale laureatkami konkursu zostały:

  • Ewa z Warszawy, wierna fanka naszego profilu FB
  • Iza z Wrocławia, prenumeratorka drukowanej wersji Magazynu Eden

Nagrodami są pobyty dla dwóch osób z wyżywieniem i zabiegami w doskonałych hotelach SPA .

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą e-mailową. SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Wszystkich, którzy tym razem nie mieli szczęścia, zapraszamy do śledzenia naszego profilu na FB i kolejnych konkursów, które już wkrótce...

Życzymy powodzenia!
Redakcja portalu SPAeden.pl

* Nagroda nie podlega wymianie na równowartość pieniężną. Ramowy regulamin konkursów organizowanych przez Semana Sp. z o.o. znajduje się TUTAJ. Warunkiem skorzystania z Karnetu jest wcześniejsza rezerwacja terminu. Karnet należy okazać i pozostawić w recepcji hotelu.

** Warunkiem otrzymania nagrody jest podanie prawdziwych danych oraz wysłanie w ciągu 2 tygodni od ogłoszenia wyników na portalu SPAeden.pl (w zakładce konkursy), przesłanych też na skrzynkę e-mailową laureata, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoich danych (imię, nazwisko, dokładny adres, telefon kontaktowy). Wiadomość musi być wysłana z tego samego adresu mailowego, co zgłoszenie do konkursu. Jej otrzymanie zostanie potwierdzone mailem od redakcji. Pod wskazany adres pocztowy zostanie wysłana przesyłka z nagrodą.

*** Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się z poniższym oświadczeniem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Semana Sp. z o.o. ul. Żywnego 16 lok. 78, 02-701 Warszawa. Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz że moje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora. Oświadczam również, że zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawienia, usowania lub ograniczenia przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Semana Sp. z o.o. w celu informowania o konkursach, nowościach, promocjach i ofertach specjalnych w Magazynie EDEN SPA, na portalu SPAeden.pl, na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO.