facebook

Przedstawiamy nową linię dermokosmetyków do pielęgnacji twarzy Physiogel® Łagodzenie i Ulga. Ucieszą się z niej przede wszystkim panie, które mają cerą wrażliwą, wymagającą szczególnej delikatności.

Z najnowszych badań wynika, że ponad 50 proc. kobiet skarży się na problem z wrażliwą cerą, której objawami są przesuszenie lub podrażnienie. U ¾ z tych pań pojawia się zaczerwienienie na twarzy. Kremy i balsamy nawilżające Physiogel® Łagodzenie i Ulga zostały opracowane z myślą o tym problemach. Zastosowana w nich technologia BioMimic™ wzmacnia i nawadnia skórę, przeciwdziałając z jednej strony wnikaniu w głąb substancji drażniących, a z drugiej – parowaniu wody z naskórka. Produkty do mycia i oczyszczania skóry chronią jej barierę hydrolipidową. Wszystkie kosmetyki mają za zadanie łagodzić podrażnioną skórę i usuwać oznaki zaczerwienienia.

W skład serii Physiogel® Łagodzenie i Ulga wchodzą dwa kremy do twarzy (łagodzący i „Bogata konsystencja” – do cery bardzo suchej i napiętej), delikatne mleczko do mycia twarzy, balsam do ciała, krem do rąk oraz stóp.

Wśród użytkowniczek tych kosmetyków została przeprowadzona ankieta. 85 proc. kobiet przyznało, że produkt przyniósł ulgę i łagodził podrażnienie skóry natychmiast po użyciu; 93 proc. stwierdziło, że zaczerwienienie (rumień) twarzy zmniejszyło się po 2 tygodniach, a 91 proc. dodatkowo zauważyło, że po dwóch tygodniach stosowania kremu ich cera nabrała widocznie zdrowszego wyglądu.

Seria Phisiogel