facebook

Książka Leszka Mateli „Naturalne Energie dla zdrowia” jest przewodnikiem po niełatwej drodze prowadzącej do trwałego zdrowia.

 

Ksiazki recenzje Naturalne Energie

To kompendium wiedzy na temat pozytywnych oddziaływań natury sprzyjających dobremu zdrowiu i osiąganiu harmonii wewnętrznej. Autor dzieli się wskazówkami co do praktycznego wykorzystania miejsc mocy, w których koncentrują się stymulujące energie Ziemi i kosmosu. Daje też wiele użytecznych podpowiedzi w zakresie pożytkowania energii kamieni, tajemnicy japońskich ogrodów,  uzdrawiającej siły wody oraz metod jej ożywiania i hydroterapii, wpływu na człowieka różnych form i symboli (w tym run, mandali i labiryntów), terapeutycznego znaczenia dźwięku, terapii kolorami, energii piramid, niezwykłej mocy ognia, oddziaływania drzew (silwoterapia) oraz naturalnych metod energetyzowania ciała i umysłu.
Większość opisanych w książce metod można wypróbować osobiście w kompleksie Manor House SPA, którego Biowitalne SPA od lat specjalizuje się w terapiach energetycznych.
Leszek Matela jest autorem ponad 50. książek i uznanym autorytetem w dziedzinie radiestezji, miejsc mocy i zastosowania dla dobra człowieka różnego rodzaju dobroczynnych oddziaływań przyrody.
„Naturalne energie dla zdrowia” Leszek Matela, Wydawnictwo KOS

Nasze magazyny i albumy

 Hiszpania ban 300x600 03n4

 

 

 

 

Perfect SPA Awards 2018

baner Perfect SPA Awards 2018

banery Perfect SPA Hiszpania 

banery Perfect SPA Czechy

Profitroom 300x300

NOVA GROUP BANNER 300 2018

Thalgo Baner Perfect SPA Awards 300x300

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Zapisz się do newslettera

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

01

Podobne artykuły

Cytat tygodnia

SPAeden pl