facebook

W eleganckich wnętrzach hotelu Sofitel Victoria Warszawa odbył się Europejski Kongres SPA. Organizatorem Kongresu była Europejska Fundacja SPA, Partnerem Merytorycznym – Polska Organizacja Turystyczna, a patronem medialnym – m.in. Magazyn EDEN.


Europejski Kongres SPA 2015

– Europejski Kongres SPA stworzyliśmy po to, żeby wnieść świeży powiew na polski rynek – mówi o kongresie jego główny twórca, prezes Europejskiej Fundacji SPA, Arkadiusz Dawidowski – Nie jest to jedynie kolejna konferencja, lecz kongres służący wymianie z koleżankami i kolegami z całej Europy filozofii i doświadczeń wellness. Wierzę, że Warszawa jest centralnym miejscem na europejskiej mapie SPA i wellness i będzie inspiracją dla wielu dyrektorów, menadżerów, inwestorów i dziennikarzy.

Uczestnicy Kongresu przyjechali do Warszawy na cały dzień, by dzielić się swoim doświadczeniem, wysłuchać międzynarodowych ekspertów, wyciągnąć wnioski z tego spotkania, a potem wrócić do swoich hoteli i spa, i z nową motywacją przystąpić do ulepszania swojej oferty. Wszak SPA to już dzisiaj nie tylko „sanus per aquam”. To coś znacznie więcej. Polskie powiedzenie „Gość w dom – bóg w dom” nabiera tu szczególnego wymiaru i mocy.

Podczas wieczornej Gali wręczono Diamenty Wellness & SPA 2015, które otrzymały obiekty, w których konsekwentnie realizowany jest cel najwyższy – zapewnienie gościom wyjątkowych doznań SPA i wellness. Wśród nagrodzonych obiektów znalazły się: Głęboczek Vine Resort & SPA (Diamentowy Hotel Wellness), Hotel Arłamów (Diamentowy Hotel SPA), Malinowy Dwór Hotel Medical SPA (Diamentowe Medical SPA), Augelium (Diamentowe Miejskie SPA). Nagrodę specjalną – Diament Wellness & SPA 2015 otrzymał Hotel Kormoran Wellness Medical SPA.

Na zdjęciu: Bartłomiej Walas – wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej i Arkadiusz Dawidowski promujący Global Wellness Day.

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

 ban-300x600-023

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele GORACH

Nasze magazyny i albumy

polecane KLINIKI DAY SPA

RZ interbad2018 Banner statisch 300x300px e

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards 2018

baner Perfect SPA Awards 2018

banery Perfect SPA Hiszpania 

banery Perfect SPA Czechy

LNE jesien 2018 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl