Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

Warto zarezerwować czas 21 czerwca 2015 r. Tego dnia w Polsce, wraz ze 176 państwami na świecie, będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Jogi. Na wszystkich chętnych do świętowania czekają nie lada atrakcje.

Edyta Herbus dzien jogiW związku z tym świętem w całym kraju odbędzie się wiele ciekawych imprez poświęconych jodze, a główne atrakcje przygotowano w Warszawie. Organizatorzy zapraszają tego dnia na Pole Mokotowskie, między 8.00 a 21.00. Dzień rozpocznie się od sekwencji asan, które ćwiczone na całym świecie o tej samej godzinie złożą się na 24-godzinną sesję „Jogi dookoła świata”. Każdy będzie mógł też wziąć udział w wykładach poświęconych jodzie, obcować ze sztuką nawiązującą do kultury indyjskiej (m.in. posłuchać koncertów), spróbować przysmaków kuchni indyjskiej i wegetariańskiej, będą też oczywiście wspólne ćwiczenia, dla zaawansowanych i początkujących.

Przed tym świętem warszawskie szkoły jogi w wybranych terminach zapraszają na bezpłatne zajęcia. Do obchodów przyłączyło się też wiele innych miast w całej Polsce. Patronat nad tym swiętem objął Ambasador Republiki Indii, Ajay Bisaria. Nie zabrakło też gwiazd – wydarzenie wspierają jego ambasadorki: Edyta Herbuś, Małgorzata Pieczyńska i Natalia Przybysz, które od lat praktykują jogę.

Więcej informacji i szczegółowy program obchodów Międzynarodowego Dnia Jogi na stronie: www.dzienjogi.pl