facebook

02 baner polska gora czyste

Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki zostali ambasadorami hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA&Wellness w Busku-Zdroju.

Celem kampanii realizowanej pod hasłem „Magiczne miejsce, w którym zadbasz o zdrowie” jest wzmocnienie wizerunku hotelu, który pozycjonuje się jako najlepsze medyczne SPA w Polsce, obiekt, w którym skutecznie podleczymy swoje zdrowie, zregenerujemy siły, jednocześnie korzystając z wysokiego standardu usług.

– Zaprosiliśmy Katarzynę Skrzynecką i Marcina Łopuckiego – Słoneczną Parę - do współpracy, ponieważ kojarzą się nam ze zdrowym trybem życia, nowoczesną rodziną i dbaniem o kondycję.  Hotel, jakość świadczonych usług oraz atmosfera przypadła Im do gustu. Ponadto mają w sobie całe mnóstwo pozytywnej, zarażającej energii, a jednocześnie są kopalnią wiedzy jak o zdrowie dbać.  – mówi Grzegorz Rąpel, dyrektor Słonecznego Zdroju.

20160405 SlonecznyZdroj 3163

Kampania rozpoczęła się reklamą na bilbordach wielkoformatowych znajdujących się przy głównych drogach dojazdowych do największych miast w Polsce. W połowie maja ruszyły spoty telewizyjne oraz  bilbordy sponsorskie w Polsacie, TVP, TVN oraz stacjach tematycznych. W tym samym czasie działania obejmą także Internet, gdzie Słoneczna Para pojawi się na reklamach w serwisach VOD. 

***

Designerski, nowoczesny Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness urzeka elegancją oraz standardem oferowanych usług. Wykorzystując walory naturalnych źródeł wód siarczkowych, oferuje szeroki wachlarz usług medycznych, m.in.  zabiegi z zakresu balneoterapii, fizykoterapii, kinezyterapii. Specjalizuje się także m.in. w zwalczaniu bólu kręgosłupa za pomocą najnowszego w Polsce urządzenia Tergumed 710. Hotel jest jedynym certyfikowanym Centrum BMS (Biomechaniczna Stymulacja Mięśni). A wszystko to w nowoczesnym Vitality Medical SPA & Wellness posiadającym 39 gabinetów, wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny oraz SPA.

20160405 SlonecznyZdroj 1756