facebook

02 baner polska gora czyste

Biostymulacja, lasery, metody przeciwstarzeniowe, innowacje w estetyce lekarskiej – to tylko niektóre z tematów, które poruszą światowej sławy lekarze medycyny estetycznej na jubileuszowym, 15. sympozjum Fenice.

15 lat FeniceZ okazji piętnastolecia działalności, Fenice – jedna z wiodących firm na polskim rynku medycyny estetycznej,  organizuje jubileuszowe sympozjum, na którym gościć będzie swoich najważniejszych wykładowców, którzy w minionych latach wywarli ogromny wpływ na pozycję medycyny estetycznej w naszym kraju. Ta wyjątkowa konferencja odbędzie się 11 czerwca w Hotelu Windsor w Jachrance koło Warszawy.

W programie znajdują się wykłady takich ekspertów jak: dr George V. Oskarbski, dr Rossana Castellana, dr Romulo Mene, prof. Maurizio Ceccarelli i wielu innych, znanych z sal wykładowych największych konferencji dotyczących medycyny estetycznej. Tematyka obejmuje zarówno problematykę biostymulacyjną, laserową, jak również kwestie związane z metodami przeciwstarzeniowymi czy innowacjami w estetyce lekarskiej.

Od godz. 20.00 wszyscy uczestnicy zaproszeni są na jubileuszowe przyjęcie z wieloma atrakcjami.

Fenice to jedna z pierwszych firm na polskim rynku medycyny estetycznej. W 2005 r powołała też do życia Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Aging, które organizuje szkolenia i spotkania naukowe z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii w wielu ośrodkach w całej Polsce. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami Fenice wciąż wprowadza na rynek nowe techniki i produkty. Wspiera rozwój i etykę rynku oraz dba o zachowanie jak najlepszej jakości usług medycyny estetycznej.

Ilość miejsc na sympozjum jest ograniczona. Warto się pospieszyć, ponieważ kluczowa jest kolejność zgłoszeń na imprezę.

www.fenice.pl