Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

29 i 30 maja odbędzie się największa biznesowa konferencja dla managerów obiektów beauty, SPA i medycyny estetycznej. To już piąta edycja, organizowana przez wydawnictwo Beauty Inspiration.

Lider-Biznesu-Beauty-drukTym razem konferencja odbędzie się w nowej, szkoleniowej formule! Prelegenci poprowadzą wykłady w formie warsztatów tak, aby przekazać jak najwięcej praktycznych rozwiązań do zastosowania w rozwoju biznesu beauty.
Podczas pierwszego dnia konferencji organizator zaplanował warsztaty biznesowe ujęte w bloki tematyczne pt.: JAK POZYSKAĆ KLIENTA, ZARZĄDZANIE I RENTOWNOŚĆ, MANAGER NA 100% oraz TRENDY BIZNESU BEAUTY. W gronie prelegentów między innymi takie uznane autorytety jak:

- Dr Krzysztof Gojdź, Holistic Clinic -  „Jak zbudowałem najlepsze kliniki medycyny estetycznej w Polsce”;

- Kalina Ben-Sira, prezes sieci Klinik La Perla - „Funkcjonowanie biznesu beauty od kuchni, czyli strategiczne aspekty pracy managera”;

- Agata Wendzonka, właścicielka sieci salonów Kandra - „Najskuteczniejsze akcje promocyjne i reklamowe, które pozyskują klienta”;

- Marta Fiłoń, trener biznesu spa & beaty - „Co robić, aby klient Cię nie porzucił?

- Daniel Bossy, specjalista w zakresie kampanii reklamowych oraz kreowania skutecznych kampanii sprzedażowych: Jak pozyskać klienta przez Facebooka?

Cześć praktyczną zakończy wieczorna gala rozdania nagród w konkursie Inspiracje Roku.

- Rynek stawia managerom beauty coraz większe wyzwania i powoduje, że muszą oni sprostać wielu nowym zadaniom. Podczas tegorocznej konferencji chcemy być im jeszcze bardziej pomocni i dlatego przygotowaliśmy ją w formie szkoleniowej. Skupimy się na rozwiązaniach, dzięki którym manager może stać się liderem nie tylko dla Twojego zespołu, ale także  LIDEREM BIZNESU BEAUTY! - podkreśla Mariusz Nieścior, redaktor naczelny Beauty Inspiration, organizator konferencji.Drugi dzień konferencji to zamknięte spotkanie dyskusyjne dla właścicieli i managerów beauty, służące wymianie doświadczeń w zakresie pozyskiwania i utrzymywania klienta, nowej roli managera, trendów beauty, polecanych rozwiązaniach i dostawcach sprzętu.

Dołącz do liderów biznesu beauty!

Szczegółowy program www.konferencja.beautyinspiration.pl