facebook

02 baner polska gora czyste

Po wakacjach po raz ósmy spotkamy się na targach Beauty Forum & SPA w Warszawie. Centrum Targowo-Kongresowe zapełni się wystawcami prezentującymi nowinki ze świata kosmetyki oraz SPA.

banner Beauty Forum SPA 2017Spotkajmy się jesienią

23 i 24.09.2017 r. po raz ósmy spotkamy się na targach Beauty Forum & SPA w Warszawie. Centrum Targowo-Kongresowe zapełni się wystawcami, prezentującymi nowinki ze świata kosmetyki oraz SPA. Horyzonty poszerzy ambitny program kongresowy, zaś emocji i inspiracji dostarczą wymagające i widowiskowe konkurencje mistrzowskie. W tym roku po raz pierwszy od trzech lat targi Beauty Forum & SPA oraz targi fryzjerskie Hair Forum Poland odbędą się w innych terminach.

Kosmetyka, koncepcje SPA, medycyna estetyczna, makijaż, stylizacja paznokci i wiele, wiele więcej… Targi Beauty Forum & SPA to całe portfolio szeroko rozumianej branży kosmetycznej. Bogata oferta wystawców, prezentacje na scenie Meeting Point, seminaria o różnorodnej tematyce oraz mistrzostwa – wszystko, co profesjonaliście z branży beauty jest potrzebne do szczęścia.

Więcej wiedzy

Nikogo już chyba nie trzeba przekonywać do udziału w bogatym programie Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego IFC oraz Międzynarodowego Kongresu Pielęgnacji Stóp i Podologii. Szczegółowy program obu kongresów znajdziesz na naszej stronie targowej.

Kongres Kosmetyki Zaawansowanej Beauty Forum Elite – Nowość!

Nie spoczywamy na laurach! Wychodząc naprzeciw potrzebom branży, przygotowaliśmy ambitny program merytorycznych wykładów i firmowych prezentacji, odbywających się na scenie kongresowej zlokalizowanej na hali wystawienniczej. Udział w kongresie będzie dostępny dla wszystkich zwiedzających posiadających bilet wstępu na targi. Jeśli interesuje Cię tematyka kosmetyki zaawansowanej, nie możesz przejść obojętnie obok sceny BEAUTY FORUM ELITE. To tu znajdziesz tematyczne perełki i najlepszych wykładowców.

Sięgnij po puchar!

Mierzysz wysoko? Lubisz poczuć adrenalinę? Zapewnij sobie miejsce w wybranej konkurencji mistrzowskiej! Zgłoszenia do 14 sierpnia 2017 r.

23.09.2017 | Polskie Mistrzostwa Manikiuru Hybrydowego Black & White

24.09.2017 | Facepainting Trophy

23.09.2017 | Polskie Mistrzostwa Przedłużania Rzęs

Magazyn EDEN jest patronem medialnym tego ważnego wydarzenia. Zapraszamy na nasze stoisko.

Do zobaczenia!

 

Termin: 23-24 września 2017

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56c, Warszawa

Godziny otwarcia:

23 września 2017 w godz. 9.00 – 18.00

24 września 2017 w godz. 9.00 – 17.00

www.beauty-fairs.com.pl