facebook

2 marca 2018 roku, z okazji 7 lat obecności marki Arosha na polskim rynku, firma Nova Group zaprasza na Pierwszą Konferencję Arosha Aesthetic Science.

Arosha to dynamicznie rozwijająca się marka oferująca pełen program zabiegowy do twarzy i ciała. Marka, która została bezapelacyjnie wybrana numerem jeden zabiegów body wrapping, od lat wyznacza nowe kierunki rozwoju, opierając swój sukces na niezwykle skutecznym i efektywnym działaniu! Dzięki niej nowy wymiar piękna dostępny jest na wyciągnięcie ręki!

Marka Arosha przedstawi swój autorski program modelowanie sylwetki, walki z cellulitem oraz podsumuje 7 lat obecności na polskim rynku. W ramach całodniowej konferencji marki w Warszawie, wybrana grupa kosmetyczek, pozna tajniki najskuteczniejszych terapii zabiegowych, nowości produktowe, studium przypadków oraz wyniki terapii łączonych autorstwa marki. Uczestnicy będą też, w międzynarodowym gronie, wspólnie świętować 7-lecie Arosha w Polsce!

Marcowa Konferencja to unikalna okazja, aby poznać założyciela marki, międzynarodowe grono ekspertów oraz osoby zarządzające marką w Polsce. Będzie to też wyjątkowa szansa, aby osobiście poznać misję tej dynamicznie i odważnie rozwijającej się marki oraz wizję rozwoju, której przyświeca dbałość o sylwetkę i dążenie do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów zabiegowych.

Konferencja skierowana jest do obecnych, jak i potencjalnych klientów marki. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji: www.arosha.com.pl

Kosmetyki i zabiegi marki Arosha zawierają kombinację najwyższej jakości składników aktywnych. Wyróżniają się wysoką skutecznością zabiegową - efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.M arka Arosha, przez dłuższy czas znana była z genialnych wyszczuplających i modelujących zabiegów na ciało, obecnie w swoim portolio posiada również zabiegi na twarz na bazie biocelulozy. Zabiegi, w formie kompleksowych zestawów, są odpowiedzią na konkretne problemy ze skórą – zarówno w pielęgnacji profesjonalnej w gabinecie, jak również uzupełniającej – w domu.Temat konferencji: Cellulit – skuteczna terapia w salonie kosmetycznym

W programie:
10.00-10.30 – Rejestracja uczestników, kawa/herbata

10.30-11.00 – Przywitanie – Andrzej Chmielewski (CEO Nova Group), Marlena Skóra (opiekun marki Arosha), Antonio Colpani (założyciel marki Arosha)

11.00-11.30 – 7 lat Arosha w Polsce – Marlena Skóra (opiekun i ekspert marki Arosha)

11.30-12.00 – Cellulit problem medyczny czy kosmetyczny – dr n. med. Joanna Klonowska (adiunkt na Wydziale Nauk o Zdrowiu WSliZ w Warszawie)

12.00-13.30 – Profilaktyka i terapia cellulitu w salonie kosmetycznym – dobór metod i składników do każdego stadium problemu – mgr Grażyna Skalec (wykładowca WSZKiPZ), Cinzia Magoni (międzynarodowy ekspert i trener Arosha)

13.30-14.30 – Lunch

14.30-15.30 – Autoryzacja Arosha – nowy koncept: Twój przepis na sukces! - Marlena Skóra, Antonio Colpani

15.30-16.00 – Nowości i oferty specjalne - Sonia Skalec (Dyrektor Nova Care), Marlena Skóra

16.00-17.30 – Pokazy terapii łączonych i wymiana doświadczeń – Cinzia Magoni, szkoleniowcy Nova Care i Nova Med

20.00 - Bankiet Urodzinowy „Szczęśliwa 7”

W imieniu organizatorów i własnym... ZAPRASZAMY

www.novagroup.pl