facebook

Sezon wiosenno-letni zacznie się dopiero za kilka miesięcy, ale już dziś warto zapisać w kalendarzu to wydarzenie – 21 targi BEAUTY FORUM, które odbędą się 3-4 marca 2018 w Centrum Targowo-Kongresowym, w Warszawie.

banery Beauty Forum 300x300Targi BEAUTY FORUM od ponad 20 lat łączą doskonałą ofertę wystawienniczą z bogatym programem edukacyjnym i ambitnymi konkurencjami mistrzowskimi.

Każda edycja tej wyjątkowej imprezy dla profesjonalistów to nie tylko coraz większa liczba wystawców i marek oraz kolejne rekordy pod względem frekwencji, ale też niezapomniana atmosfera i nieograniczone możliwości rozwoju. Tu każdy profesjonalista uzyska swobodny dostęp do najświeższych trendów i informacji, zapozna się z nowościami produktowymi i nawiąże ciekawe kontakty biznesowe.

Targi BEAUTY FORUM to unikalna platforma wymiany doświadczeń, królestwo piękna i niezwykle szeroka i różnorodna oferta. Po raz trzeci odbędzie się również THE MAKEUP DAY - największe w Polsce wydarzenie przygotowane dla wszystkich miłośników makijażu, organizowane przez jedyny magazyn makijażowy w Polsce – MAKE-UP trendy.

Nieodłącznym elementem naszych targów jest kompleksowy program edukacyjny. Wykłady merytoryczne Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego to wysoki poziom merytoryczny, ciekawe tematy i najlepsi wykładowcy z kraju i zagranicy.

Moc wrażeń i emocji jak co roku zapewnią konkursy i mistrzostwa:

21. Polskie Mistrzostwa Makijażu

Podczas 21. edycji mistrzostw będzie naprawdę gorąco! A to za sprawą tematu „Miami Beach – Time to party”. Laureatka I miejsca zawalczy o tytuł na International Master’s Award Make-up podczas targów BEAUTY FORUM w Monachium 2018.

20. Polskie Mistrzostwa Modelowania Paznokci

W niedzielę 4 marca 2018 r. przy stolikach zasiądą uzbrojeni w pilniczki i pędzelki uczestnicy tej niezwykle trudnej konkurencji. Zadanie będzie polegać na wykonaniu stylizacji frencz na jednej dłoni, zaś druga zostanie perfekcyjnie pokryta czerwonym lakierem. Obowiązujące kategorie: ŻEL i AKRYL.

11. Mistrzostwa NailArt Trophy

W sobotę 3 marca 2018 r. uczestnicy konkurencji wykonają w wybranej kategorii (3D Design lub Zdobnictwo płaskie) fantazyjną stylizację paznokci zgodną z tematem „Tropical Island”. Mistrzostwa są objęte klasyfikacją międzynarodową, laureaci I miejsca w obu kategoriach wezmą udział w mistrzostwach World Cup NailArt w Monachium w październiku 2018 r.

www.beauty-fairs.com.pl