facebook

21 kwietnia w Krakowie odbędzie się Europejski Kongres Spa – prestiżowa impreza adresowana do dyrektorów i kadry menadżerskiej obiektów SPA. Już po raz drugi wydarzenie organizowane jest w ramach Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych LNE.

 Dzięki połączeniu Europejskiego Kongresu SPA z Kongresem LNE profesjonaliści całej branży wellness & beauty będą mogli spotkać się w jednym miejscu po to, aby wspólnie zdobywać wiedzę oraz inspiracje, które pomogą rozwinąć skrzydła w biznesie SPA & wellness. Europejski Kongres Spa to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących praktycznej wiedzy i konkretnych narzędzi do świadomego i efektywnego zarządzania biznesem. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak mądrze zarządzać przychodami, opracowywać skuteczne strategie sprzedaży – także w social mediach – i orientować się w najnowszych branżowych trendach.
Bycie S.M.A.R.T. SPA managerem to także umiejętność budowania relacji z innymi ludźmi. Jak być partnerem dla swoich pracowników? Jak zbudować lojalny zespół prawdziwych pasjonatów? I wreszcie – jak poznać swoich klientów i spełnić ich oczekiwania? Na te wszystkie pytania odpowiedzą eksperci z Polski, Łotwy, Wielkiej Brytanii i Węgier – dyrektorzy wiodących europejskich SPA oraz biznesowi mentorzy z wieloletnim doświadczeniem. Na uczestników czeka wiedza, inspirujące wystąpienia i oczywiście wiele okazji do nawiązanie ważnych kontaktów biznesowych. Szczególnie, że w ramach karnetu uczestnicy mogą przez dwa dni korzystać z atrakcji Kongresu i Targów LNE. Szczegółowy program i rejestracja na stronie www.kongresspa.pl Najbardziej preferencyjne ceny do końca lutego.

Magazyn EDEN oraz portal SPAeden.pl są partnerem medialnym tego ważnego wydarzenia. Do zobaczenia 21 kwietnia w Krakowie!