facebook

02 baner gora czyste 

Głosuj Miasto: Mortęgi 3, Lubawa
Strona www:www.palacmortegi.pl
Kategoria: Polska


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGLOSZONYCH DO KONKURSU


PAŁAC MORTĘGI HOTEL & SPA

HOTEL SPA NA MAZURACH

Miłośnicy wypoczynku z kompleksową ofertą usług poszukują takich miejsc jak hotel SPA czy hotel z basenem, by móc korzystać nie tylko z oferty noclegowej i restauracyjnej, lecz mieć również dostęp do szeregu innych usług, dzięki którym nie tylko wypoczną, lecz także zadbają o swoje ciało i zregenerują siły. W pięknych, eleganckich wnętrzach zabytkowego Pałacu w Mortęgach, słynącego na całe Mazury z atrakcyjności i komfortu pobytu, znajduje się wyjątkowe miejsce - Santal Spa. To luksusowa strefa doznań dla ciała i ducha, w której goście - dzięki doświadczonym specjalistom i terapeutom - odkryją ożywczą, regenerującą i relaksacyjną moc różnego typu zabiegów i kuracji.

TU OŻYWA HISTORIA

Warmia i Mazury to malowniczy region położony w północno-wschodniej Polsce. W zachodniej części tej zachwycającej krainy, słynącej z urokliwych zakątków i pięknej przyrody, położony jest Pałac Mortęgi. Tu, w otoczeniu natury, na rozległym terenie mieści się kompleks budynków, w tym XIX-wieczny pałac i liczne zabudowania folwarczne z XIV wieku, a także mini zoo, stajnie z krytą ujeżdżalnią oraz park w stylu angielskim z końca XIX wieku. Całość tworzy niezwykłą enklawę, gdzie historia prowadzi nieprzerwany dialog z nowoczesnością. Pałac Mortęgi to także wyjątkowy hotel, który oferuje łącznie 50 pokoi i apartamentów. Goście korzystający z noclegu w pałacu będą odpoczywać we wnętrzach nawiązujących do stylu szlacheckich komnat. Pokoje zlokalizowane w dworku i oficynie są urządzone bardziej nowocześnie, ale również ze smakiem i dbałością o szczegół.

baner dodaj hotel

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

 ban-300x600-023

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele GORACH

Nasze magazyny i albumy

polecane KLINIKI DAY SPA

RZ interbad2018 Banner statisch 300x300px e

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards 2018

baner Perfect SPA Awards 2018

banery Perfect SPA Hiszpania 

banery Perfect SPA Czechy

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl