Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Złotym Partnerem 11. Gali Perfect SPA Awards jest BTL Estetyka dostarczająca urządzenia i technologie pozwalające na odzyskanie zdrowia i pełne zadowolenie z wyglądu.

 BTL-logo

W BTL Estetyka codziennie zadajemy sobie pytanie, jak najlepiej zaspokajać potrzeby ludzi. Pacjenci są w centrum każdej decyzji, którą podejmujemy. I tak jest już od 25 lat!

Jesteśmy obecni w ponad 58 krajach na 6 kontynentach. Wszędzie tam dostarczamy najwyższej jakości aparaturę medyczną do klinik, szpitali, przychodni, sanatoriów, ośrodków rehabilitacji i gabinetów medycyny estetycznej.

Ale nasza wizja to coś więcej niż produkowanie coraz lepszych i jeszcze bardziej skutecznych urządzeń. Naszym celem jest uszczęśliwianie ludzi, którzy dzięki naszym technologiom pokonują problemy, realizują marzenia i cieszą się pełnią życia. Śmiało możemy powiedzieć, że projektujemy i dostarczamy technologie, które poprawiają jakość życia, poprzez odzyskanie zdrowia i pełne zadowolenie z wyglądu. Jesteśmy z tego dumni!

Dzięki takiej wizji staliśmy się światowymi liderami wielu nowych technologii w medycynie. Jako BTL Industries Limited, międzynarodowa firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii, od 25 lat specjalizujemy się w projektowaniu i dystrybucji sprzętu dla wielu dyscyplin medycznych: estetyki, kardiologii, fizjoterapii i uroginekologii, a także neurorehabilitacji, spirometrii, hydroterapii i stomatologii.

Marka BTL jest znana na całym świecie z tego, że buduje długotrwałe relacje z klientami biznesowymi, zarówno z właścicielami, jak i pracownikami klinik medycznych. Dla nas sprzedaż to tylko początek współpracy. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji zapewniamy szkolenia techniczne, opiekę serwisową, doradztwo i testy, a także systemy finansowania (raty, leasing) i wsparcie w uzyskaniu dofinansowania. Dopasowujemy park maszyn do planów rozwoju współpracujących z nami firm medycznych. Oferujemy zarówno wysokospecjalistyczne maszyny, skoncentrowane na wybranych zabiegach medycznych, jak i urządzenia multifunkcyjne o szerokim spektrum zastosowania. Umożliwiamy upgrade parku maszyn, dzięki czemu klienci BTL mają szansę dopasowywać swoją ofertę do rozwijającej się technologii.

.

baner Norden Cosmetics

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz