facebook

Konkurs Perfect SPA Awards 2017 dobiegł końca. Wyłoniliśmy najlepsze obiekty SPA w Polsce, Hiszpanii i Czechach. A teraz prezentujemy ostatnich laureatów wśród osób głosujących w konkursie. Tym razem nagrody trafią do...

dla glosujacych 383256307

Dzięki Waszej pomocy 9 stycznia 2018 roku nagrodziliśmy zwycięzkie obiekty, a także zaprezentowaliśmy Ranking 100 SPA, czyli pierwszy w Polsce ranking 100 Najlepszych hoteli SPA w Polsce.

Spośród osób głosujących na ulubione hotele i day SPA w Polsce, Hiszpanii i Czechach w Konkursie Perfect SPA Awards 2017, wybieraliśmy zwycięzców, którzy mieli okazje wygrywać liczne nagrody, w tym weekendy w Hotelu SPA dla dwóch osób. Mieliśmy krótką przerwę, ze względu na konieczność zorganizowania uroczystej GALI - RELACJE Z NIEJ ZNAJDZIECIE TUTAJ.

Zainteresowanie Konkursem było duże, głosujących sporo, ale nagród do rozdania również mieliśmy i ciągle mamy nie mało! A jest co nagradzać - dostawaliśmy krótkie lecz ciekawe, a często niezwykle trafne opisy, ogromne elaboraty, a nawet wiersze na temat wybieranych obiektów.

Kolejnymi Lauretami zostali:

Ewa Czapla - za opis wrażeń, jakie pozostawił w pamięci pobyt w hotelu Royal Baltic - Nagrodą jest weekend w SPA dla dwóch osób. ***

Aleksandra Woźnica - za bardzo osobistą relację z pobytu w Pałacu Wiechlice - Nagrodą jest zestawy kosmetyków. ***

Ania Grzymała - za piękny opis tego, jak się czuje podczas pobytu w Studio Sante Uzdrowisko Miejskie- Nagrodą jest zestawy kosmetyków. ***

Alicja Mańka - za piękną bajkę o pobycie w Hotelu Bania Thermal & Ski - Nagrodą jest zestawy kosmetyków. ***

GRATULUJEMY!

*** Warunkiem otrzymania nagrody jest wysłanie do 6 lutego 2018 r (z tego samego adresu, z którego głosowano), na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. maila o pt. Laureat Konkursu Perfect SPA, z danymi koniecznymi do wysyłki (imię, nazwisko, dokładny adres do wysyłki i telefon kontaktowy). Otrzymanie zgłoszenia potwierdzimy mailem. Nagroda nie podlega wymianie na równowartość pieniężną.

Uczestników Konkursu dla Głosujących w Perfect SPA Awards 2017, którzy nie mieli szczęścia, zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu, która startuje już na przełomie lutego i marca 2018 roku (część zagraniczna) oraz na początku maja 2018 roku (część Polska).

 

Organizator Konkursu:

 Eden zyj-wellness logo 

SPAeden pl portal

x Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się z poniższym oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Semana Sp. z o.o., z siedzibą redakcji przy ul. Bielawska 3, 02-511 Warszawa, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r. (Dz.U. nr 133 poz. 833). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mi prawo wgladu do nich, jak również możliwość ich poprawienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Semana Sp. z o.o. w celu informowania o konkursach, nowościach, promocjach i ofertach specjalnych w Magazynie EDEN SPA, na portalu Spaeden.pl, na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204)".

Tagi: najpiękniejsze spa, najlepsze spa, najlepsze hotele spa, najlepsze spa w Polsce