Facebook open

baner PERFECT spa 681x224 BRANDENBURGIA

 


1) WYBIERZ I ZAGŁOSUJ na ulubiony HOTEL SPA.

2) ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY (!), kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz od nas e-mailem.

3) CHCESZ WYGRAĆ POBYT W SPA? i co miesiąc brać udział w Konkursie dla Głosujących? W formularzu do głosowania WPISZ IMIĘ I NAZWISKO oraz WYPEŁNIJ OKNO UZASADNIENIE WYBORU.

4) POLUB PROFIL SPAeden.pl na Facebooku, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

5) DODAJ NOWY HOTEL SPA, jeśli na liście nie ma Twojego ulubionego. Dodaj go, klikając w BANER GŁÓWNY (powyżej) lub baner DODAJ SPA (na samym dole strony).

6) REGULAMIN KONKURSU znajdziesz TUTAJ.


Głosuj Miasto:Neuruppin, An der Seepromenade 20
Strona www:
Kategoria: Brandenburgia


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!


RELAKS W BRANDENBURGII

Resort Mark Brandenburg w Neuruppin to miejsce, w którym się odprężysz i skorzystasz ze słynnej sauny pływającej po jeziorze. A znajduje się bardzo blisko, w sąsiedującej z Polską niemieckiej Brandenburgii.

Zaledwie dwie godziny jazdy od granicy znajduje się Neuruppin i wyjątkowy Resort Mark Brandenburg – mówi Angelika Menze, była pełnomocniczka ds. partnerstwa Kraju Związkowego Brandenburgii i Polski w Poznaniu, która zaprasza nas do wyjątkowego relaksu w Resort Mark Brandenburg. Przyjechaliśmy tu, by odprężyć się i skorzystać z sauny pływającej po jeziorze, atrakcji, o której słyszeliśmy tyle dobrego. Już przy meldowaniu się w recepcji (nawet jeśli przybędziesz wcześniej i twój pokój nie będzie jeszcze gotowy) otrzymasz do dyspozycji wyposażenie do SPA i od razu możesz zanurzyć się w basenach termalnych.

Bezpośrednio pod hotelem – jak informuje obsługa – na głębokości 1700 metrów znajduje się źródło wód leczniczych. Wydobywana solanka termalna po procesie filtracji ma zawartość 16,7% soli i w różnym stężeniu dodawana jest do basenów. Dla nas najwspanialsze są baseny zewnętrzne i lecznicze oraz poprawiające nastrój działanie solanki. Czysty relaks!

Połączenie sauny pływającej po akwenie z przepięknym widokiem na wodę, a do tego kąpiel w jeziorze i solance to coś wspaniałego. O zmierzchu zachwyca kolorowa gra świateł w podświetlanych basenach zewnętrznych. Po tej niemal duchowej kąpieli w słonej wodzie i relaksie w saunie kolacja w restauracji Parzival smakuje wyjątkowo niesamowicie i jest najlepszym dopełnieniem dnia.

RESORT MARK BRANDENBURG – RELAKS Z WIDOKIEM NA JEZIORO 

Rano czeka na nas niebiańskie śniadanie, pełne świeżych regionalnych potraw i soków. Siedząc w sali restauracyjnej, podziwiamy błyszczącą taflę jeziora, a już chwilę później korzystamy z basenów zewnętrznych – oczywiście z widokiem na jezioro. Około południa pozwalamy sobie na rytuał z misami tybetańskimi w biosaunie, w temperaturze 60°C. Przy tak pięknym widoku na jezioro trudno jest zamknąć oczy, ale jest to polecane, gdyż tylko wtedy można w pełni odczuć dobroczynne działanie dźwięków mis. Potem dla ochłody odważnie wskakujemy do jeziora. Jednak tylko na chwilę, bardzo krótką chwilę, gdyż woda jest dużo zimniejsza niż myśleliśmy.

A teraz czeka na nas największa atrakcja – masaż. Rozkoszujemy się aromaterapeutycznym relaksacyjnym masażem i zabiegiem ajurwedyjskim. Pozbywamy się ostatnich napięć w ciele. Czysta rozkosz! Otuleni zapachem olejku do masażu przez cały dzień pozostajemy w przyjemnym rozluźnieniu i wspominamy ten wspaniały rytuał. Kiedyś wyruszymy stąd w drogę powrotną do Polski, ale jednego jesteśmy już pewni – przyjedziemy tu ponownie.


RESORT MARK BRANDENBURG

An der Seepromenade 20
16816 Neuruppin am See
tel.: +49 (0)3391 – 40 350
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.resort-mark-brandenburg.de

Rezerwacje: www.esky.pl


 

 

 

 

 

baner dodaj hotel

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

 RMB Banner eSKY 300x400 240519

Perfect SPA Awards 2019

Perfect SPA Awards 2019 grafika hotele

Perfect SPA Awards 2019 grafika daySPA

Perfect SPA International

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Brandenburgia

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Hiszpania

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Europa

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Swiat

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868