facebook

   

PERFECT SPA AWARDS 2018 - WYŁANIAMY NAJLEPSZE HOTELE I DAY SPA

To już 10. edycja najbardziej prestiżowego konkursu PERFECT SPA AWARDS. Jak co roku, wybieramy najlepsze hotele i day SPA w…

   

LA RIOJA - W OBJĘCIACH GÓR, SŁOŃCA I WINA

Kto słyszał o hiszpańskim regionie La Rioja, na pewno wie o słynnym czerwonym winie i przebiegającym tędy pielgrzymkowym Szlaku św. Jakuba…

   

POLECANE HOTELE SPA W GÓRACH - REKOMENDACJE EDENU

W góry przyjeżdża więcej miłośników aktywnego wypoczynku, niż błogiego nicnierobienia. Znajdą oni mnóstwo ośrodków, w których w doskonały sposób łączy…

   

EDEN - Archiwum numerów

Żyj Wellness! My żyjemy wellness od prawie 15 lat - tyle na rynku istnieje Eden, który jako pierwszy magazyn w…

Wybieramy Najpiękniejsze polskie SPA! Zagłosuj na swój ulubiony obiekt (hotel, daySPA) i wygraj jedną z licznych nagród!

1. Znajdź w Formularzu Konkursowym swój ulubiony obiekt. Kliknij w zdjęcie lub nazwę hotelu, aby zagłosować. Wypełnij formularz konkursowy, a następnie odbierz potwierdzającego maila i kliknij w link potwierdzający Twój głos. Uwaga! Tylko potwierdzone głosy są ważne i są zliczane przez system!

Jeśli nie znalazłeś na liście swojego ulubionego obiektu, kliknij w górny baner konkursowy lub baner „Dodaj SPA” na dole strony, żeby go zgłosić do konkursu. W ciągu 24 godz., po weryfikacji i przygotowaniu przez redakcję Magazynu EDEN, znajdzie się na liście Konkursu.

2. Z jednego adresu poczty internetowej może zostać wysłane tylko jedno zgłoszenie / oddany tylko jeden ważny głos.

3. Warunkiem udziału w Konkursie dla Głosujących jest, wpisanie imienia i nazwiska w oknie „Osoba głosująca”w formularzu do głosowania oraz wypełnienie okienka „Uzasadnienie wyboru”. Spośród autorów najciekawszych wypowiedzi jury, wyłonione przez Redaktora Naczelnego Magazynu EDEN, wybierze Laureatów. Liczy się kreatywność!

4. Nagrodami w Konkursie dla Głosujących są: vouchery do obiektów SPA, zestawy kosmetyków, książki o tematyce zdrowia i urody, prenumeraty Magazynu EDEN. Lista nagród może ulec zmianie. Nagroda nie podlega wymianie na równowartość pieniężną.

5. Co miesiąc (15-tego dnia każdego miesiąca) na portalu SPAeden.pl będzie ogłaszana lista Laureatów Konkursu dla Głosujących. Co miesiąc będzie do wygrania: voucher SPA, zestaw kosmetyków oraz książka. Dla osób, które polubią profil SPAeden.pl na Facebooku przewidziana jest dodatkowa pula nagród (voucher SPA, zestaw kosmetyków oraz książka). Warunkiem otrzymania nagrody jest zgłoszenie się do nas w ciągu 2 tygodni od ogłoszenia wyników na portalu SPAeden.pl. Zwycięzcy ogrzymają nagrody pocztą.

7. Ogólne zasady przebiegu Konkursu określa Regulamin Ramowy Konkursów, dostępny na portalu SPAeden.pl. Niniejsze Szczegółowe Zasady Konkursu dla Głosujących stanowią jego integralną część.

8. Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się z poniższym oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Semana Sp. z o.o. ul. Oboźna 7 lok. 32, 00-332 Warszawa, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r. (Dz.U. nr 133 poz. 833). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mi prawo wgladu do nich, jak również możliwość ich poprawienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Semana Sp. z o.o. w celu informowania o konkursach, nowościach, promocjach i ofertach specjalnych w Magazynie EDEN SPA, na portalu Spaeden.pl, na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204)".

baner konkurs najpiekniejsze spa

Organizator Konkursu:

Magazyn eden logo 

SPAeden pl portal

Patron Konkursu:

logo POT SPAeden

Partner Główny:

Logo NOVA GROUP SPAeden

www.novagroup.pl

Tagi: najpiękniejsze spa, najlepsze spa, najlepsze hotele spa, najlepsze spa w Polsce

Projekt i realizacja strony www Commint.pl