facebook

02 baner polska gora czyste

Wybieramy Najpiękniejsze polskie SPA 2016 roku! Zagłosuj na swój ulubiony obiekt (hotel, klinikę, daySPA) i wygraj jedną z licznych nagród!

1. Znajdź w Formularzu Konkursowym dla hoteli SPA i/lub dla klinik i daySPA swój ulubiony obiekt. Kliknij w zdjęcie lub nazwę obiektu SPA, aby zagłosować. Wypełnij formularz konkursowy, a następnie odbierz potwierdzającego maila i kliknij w link potwierdzający Twój głos. Uwaga! Tylko potwierdzone głosy są ważne i są zliczane przez system!

Jeśli nie znalazłeś na liście swojego ulubionego obiektu, kliknij w górny baner konkursowy lub baner „Dodaj SPA” na dole strony, żeby go zgłosić do konkursu. W ciągu 24 godz., po weryfikacji i przygotowaniu przez redakcję Magazynu EDEN, znajdzie się na liście Konkursu.

2. Z jednego adresu poczty internetowej może zostać wysłane po jednym zgłoszeniu / oddane po jednym ważnym głosie w każdej z kategorii: hotele SPA oraz kliniki i daySPA.

3. Warunkiem udziału w Konkursie dla Głosujących jest, wpisanie imienia i nazwiska w oknie „Osoba głosująca”w formularzu do głosowania oraz wypełnienie okienka „Uzasadnienie wyboru”. Spośród autorów najciekawszych wypowiedzi jury, wyłonione przez Redaktora Naczelnego Magazynu EDEN, wybierze Laureatów. Liczy się kreatywność!

4. Nagrodami w Konkursie dla Głosujących są: vouchery do obiektów SPA, zestawy kosmetyków, książki o tematyce zdrowia i urody, prenumeraty Magazynu EDEN. Lista nagród może ulec zmianie. Nagroda nie podlega wymianie na równowartość pieniężną.

5. Co miesiąc (15-tego dnia każdego miesiąca) na portalu SPAeden.pl będzie ogłaszana lista Laureatów Konkursu dla Głosujących. Co miesiąc będzie do wygrania: voucher SPA i zestaw kosmetyków. Dla osób, które polubią profil SPAeden.pl na Facebooku przewidziana jest dodatkowa pula nagród (voucher SPA). Warunkiem otrzymania nagrody jest zgłoszenie się do nas w ciągu 2 tygodni od ogłoszenia wyników na portalu SPAeden.pl. Zwycięzcy ogrzymają nagrody pocztą.

7. Ogólne zasady przebiegu Konkursu określa Regulamin Ramowy Konkursów, dostępny na portalu SPAeden.pl. Niniejsze Szczegółowe Zasady Konkursu dla Głosujących stanowią jego integralną część.

8. Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się z poniższym oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Semana Sp. z o.o. ul. Oboźna 7 lok. 32, 00-332 Warszawa, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r. (Dz.U. nr 133 poz. 833). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mi prawo wgladu do nich, jak również możliwość ich poprawienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Semana Sp. z o.o. w celu informowania o konkursach, nowościach, promocjach i ofertach specjalnych w Magazynie EDEN SPA, na portalu Spaeden.pl, na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204)".

WYBIERZ ULUBIONY HOTEL SPA

baner hotele glosuj 350px

WYBIERZ ULUBIONĄ KLINIKĘ LUB DAY SPA

baner kliniki i daySPA glosuj 350px

Organizator Konkursu:

Magazyn eden logo 

SPAeden pl portal

Patron Konkursu:

logo POT SPAeden

 

Tagi: najpiękniejsze spa, najlepsze spa, najlepsze hotele spa, najlepsze spa w Polsce