facebook

02 baner polska gora czyste

Miło nam poinformować, że wyłoniliśmy pierwszych laureatów wśród osób głosujących w Konkursie Najpiękniejsze SPA 2016. Pierwsze nagrody trafią do...

Zainteresowanie Konkursem jest duże, głosujących sporo, ale nagród do rozdania w ciągu kilku najbliższych miesięcy też mamy nie mało! A jest co nagradzać - dostajemy krótkie lecz ciekawe opisy, ogromne elaboraty, a nawet wiersze na temat wybieranych obiektów.

Pierwszymi Lauretami zostali:

Anna Kossowska-Lubowicka - za ciekawe i obszerne wyjaśnienie na temat swojego uwielbienia dla hotelu Czarny Potok i regionu, w którym się znajduje - Nagrodą jest weekend w SPA dla dwóch osób.

Marta Wolna - za oddanie głosów we wszystkich kategoriach obu konkursów (Najpiękniejsze SPA i Perfect SPA Hotel) i oryginalne wyjaśnienia dokonanych wyborów - Nagrodą jest zestaw kosmetyków.

 

*** Warunkiem otrzymania nagrody jest wysłanie do 15 sierpnia 2016 r (z tego samego adresu, z którego głosowano), na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. maila z danymi koniecznymi do wysyłki (dokładny adres i telefon kontaktowy). Otrzymanie zgłoszenia potwierdzimy mailem. Nagroda nie podlega wymianie na równowartość pieniężną.

Wszyscy uczestnicy Konkursu dla Głosujących na Najpiękniejsze SPA w Polsce, którzy nie mieli szczęścia w tym miesiącu, nadal pozostają w grze. Kolejne rozdanie nagród już 16.08.2016. Jednocześnie przypominamy, że aby wziąć udział w Konkursie dla Głosujących trzeba w formularzu do głosowania wpisać imię i nazwisko oraz ciekawie uzasadnić swój wybór. Aby głos był ważny, niezbędne jest też odebranie maila i kliknięcie w link potwierdzający. Szanse na wygraną znacznie wzrosną, gdy polubisz nasz profil na FB - SPAeden.pl

Zachęcamy też do zgłaszania swoich ulubionych obiektów i głosowania w Konkursie Perfect SPA na najlepsze hotele SPA w HISZPANIICZECHACH, NIEMCZECH i NA WĘGRZECH. Można głosować na jeden obiekt, w każdym z tych krajów.

Dziękujemy za udział w Konkursie i życzymy powodzenia w kolejnych miesiącach.

baner najpiekniejsze spa 681x224 pl

Organizator Konkursu:

Magazyn eden logo 

SPAeden pl portal

Patron Konkursu:

logo POT SPAeden

 

 

 

Tagi: najpiękniejsze spa, najlepsze spa, hotel spa, najlepsze hotele spa, spa w Polsce