Facebook open

Wylegiwanie się na leżaku i hodowanie brzucha jest passe. Ostatnio znacznie bardziej trendy są zdrowy styl życia i aktywny wypoczynek - dlatego to o nich piszemy najwięcej w wakacyjnym numerze Magazynu EDEN.

Eden Okladka 125 2019Wylegiwanie się na leżaku i hodowanie brzucha jest passe. Ostatnio znacznie bardziej trendy są zdrowy styl życia i aktywny wypoczynek. W obiektach SPA & wellness z prawdziwego zdarzenia temat ten traktowany jest priorytetowo. Coraz więcej obiektów SPA & Wellness ma do zaoferowania coś więcej niż tylko noclegi, zabiegi SPA i relaks w strefie wellness, ale też zdrową dietę i najróżniejsze formy aktywności. Dlatego przygotowaliśmy dla Was raport POLSKA DLA AKTYWNYCH z najciekawszymi propozycjami dla miłośników aktywnego wypoczynku.
Jak już spędzicie wakacyjny czas z całą rodziną, to przyjdzie pora na zadbanie o waszą drugą połówkę. I tu też mamy dla Was ciekawe tematy: Najlepsze SPA dla dwojga oraz Luksusowo i romantycznie to najlepsze propozycje dla par, w Polsce i na świecie. Doświadczanie wspólnej przyjemności podczas rytuałów SPA pozwoli na odprężenie i zbliżenie, a poczucie bliskości przywróci wewnętrzny spokój, wyzwoli zaufanie, szacunek i miłość. No i na koniec pamiętajcie, że Seks to zdrowie.
A jeśli chcielibyście wrócić do natury (bez względu na to czy z rodziną czy we dwoje) to proponujemy doskonałe dla zdrowia i urody Leśne kąpiele oraz glamping, czyli Ekskluzywne biwakowanie. Wszystko po to, żeby się zrelaksować...

Jarosław Kret

ZAPRASZAM DO LEKTURY

ZACHĘCAM DO ZAKUPU PRENUMERATY

MOŻNA TEŻ ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA, ŻEBY OTRZYMYWAĆ ELEKTRONICZNĄ WERSJĘ MAGAZYNU EDEN