facebook

Walka z cellulitem to walka na wielu frontach, a wszystkie wysiłki i zabiegi powinno się wykonywać systematycznie. Oprócz diety i ruchu niezbędna jest również pielęgnacja naszego ciała

Walka z cellulitem to walka na wielu frontach, a wszystkie wysiłki i zabiegi powinno się wykonywać systematycznie. Oprócz diety i ruchu niezbędna jest również pielęgnacja naszego ciała. Wcale nie musimy wydawać fortuny na zabiegi w salonie kosmetycznym. Wystarczy, że sięgniemy po odpowiednie kosmetyki.

 

Cellulit stał się wrogiem większości kobiet. Im bliżej do lata tym bardziej pragniemy się go pozbyć. Jeśli kiedykolwiek próbowałaś walczyć z cellulitem wiesz, że jest to walka ciężka i nierówna. Sam kosmetyk niestety nie jest w stanie usunąć cellulitu w 100%. Zatem czy warto ich używać? Owszem, bo batalia o gładkie ciało to proces trzystopniowy: po pierwsze zmiana diety, po drugie aktywność fizyczna, a po trzecie właśnie pielęgnacja ciała. Trzystopniową kampanię przeciwko cellulitowi i rozstępom proponuje także marka MADARA.

 

Przygotuj się

Antycellulitowy żel pod prysznic zwalcza „skórkę pomarańczową” i rozstępy. Ponadto oczyszcza i ujędrnia skórę, pomaga utrzymać jej elastyczność. Aktywuje metabolizm skóry oraz przygotowuje do lepszej absorpcji kremu antycellulitowego.

 

Atakuj

Krem antycellulitowy zwalcza „skórkę pomarańczową”. Ułatwia rozpad komórek tłuszczowych. Eliminuje toksyny i stymuluje drenaż limfatyczny. Zmniejsza widoczność skórki pomarańczowej i wygładza oraz ujędrnia skórę.

 

Zwyciężaj

Olejek ujędrniający działa na dwa sposoby:

a) zwalcza cellulit z pomocą antycellulitowego masażu

b) zapobiega powstawaniu oraz zmniejsza widoczność istniejących rozstępów. Podtrzymuje elastyczność skóry w czasie gdy tracimy lub przybieramy na wadze, także w okresie ciąży.

Cena zestawu: 195, 90 zł brutto

Nasze magazyny i albumy

 Hiszpania ban 300x600 03n4

 

 

 

 

Perfect SPA Awards 2018

baner Perfect SPA Awards 2018

banery Perfect SPA Hiszpania 

banery Perfect SPA Czechy

Profitroom 300x300

NOVA GROUP BANNER 300 2018

Thalgo Baner Perfect SPA Awards 300x300

Panda Baner Perfect SPA Awards

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Zapisz się do newslettera

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl