Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

Walka z cellulitem to walka na wielu frontach, a wszystkie wysiłki i zabiegi powinno się wykonywać systematycznie. Oprócz diety i ruchu niezbędna jest również pielęgnacja naszego ciała

Walka z cellulitem to walka na wielu frontach, a wszystkie wysiłki i zabiegi powinno się wykonywać systematycznie. Oprócz diety i ruchu niezbędna jest również pielęgnacja naszego ciała. Wcale nie musimy wydawać fortuny na zabiegi w salonie kosmetycznym. Wystarczy, że sięgniemy po odpowiednie kosmetyki.

 

Cellulit stał się wrogiem większości kobiet. Im bliżej do lata tym bardziej pragniemy się go pozbyć. Jeśli kiedykolwiek próbowałaś walczyć z cellulitem wiesz, że jest to walka ciężka i nierówna. Sam kosmetyk niestety nie jest w stanie usunąć cellulitu w 100%. Zatem czy warto ich używać? Owszem, bo batalia o gładkie ciało to proces trzystopniowy: po pierwsze zmiana diety, po drugie aktywność fizyczna, a po trzecie właśnie pielęgnacja ciała. Trzystopniową kampanię przeciwko cellulitowi i rozstępom proponuje także marka MADARA.

 

Przygotuj się

Antycellulitowy żel pod prysznic zwalcza „skórkę pomarańczową” i rozstępy. Ponadto oczyszcza i ujędrnia skórę, pomaga utrzymać jej elastyczność. Aktywuje metabolizm skóry oraz przygotowuje do lepszej absorpcji kremu antycellulitowego.

 

Atakuj

Krem antycellulitowy zwalcza „skórkę pomarańczową”. Ułatwia rozpad komórek tłuszczowych. Eliminuje toksyny i stymuluje drenaż limfatyczny. Zmniejsza widoczność skórki pomarańczowej i wygładza oraz ujędrnia skórę.

 

Zwyciężaj

Olejek ujędrniający działa na dwa sposoby:

a) zwalcza cellulit z pomocą antycellulitowego masażu

b) zapobiega powstawaniu oraz zmniejsza widoczność istniejących rozstępów. Podtrzymuje elastyczność skóry w czasie gdy tracimy lub przybieramy na wadze, także w okresie ciąży.

Cena zestawu: 195, 90 zł brutto