Facebook open

Specjaliści z Princess Academy w Warszawie przedstawiają pięć sposobów na szybką poprawę wyglądu i odmłodzenie skóry. To zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w pełni bezpieczne i skuteczne, bazujące na światowych trendach.

Nieoperacyjny lifting twarzy

Dr Lubomir Lembas/Princess AcademyDr Lubomir Lembas
Nici Happy Lift to sposób na odzyskanie młodego wyglądu twarzy. Inaczej niż w chirurgicznym liftingu, nie wymagają zabiegów ze skalpelem. Pacjent przychodzi do kliniki rano i opuszcza ją tego samego dnia, nawet o 10 lat młodszy!
Ich zastosowanie jest niemal bezinwazyjne i nie pozostawia widocznych śladów. Zabieg można przeprowadzić na brwiach, policzkach, żuchwie oraz szyi. Nici wprowadzane pod skórę pracują jak mięśnie napinające, podtrzymując tkanki podskórne. Dzięki temu pełnią funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry.
Rezultaty są widoczne natychmiast po zabiegu, pełny efekt osiągamy po 2-3 tygodniach. Z czasem nici ulegają naturalnemu rozpuszczeniu, a pozytywne efekty utrzymują się aż 5-6 lat. Zastosowanie nici Happy Lift jest zalecane szczególnie osobom w wieku 30-60 lat, które chcą odmłodzić swój wygląd.


Światło odmładza
Dr Izabel Lenartowicz/Princess AcademyDr Izabela Lenartowicz
Tajemnicę fotoodmładzania kryje urządzenie IPL, emitujące intensywne impulsy światła. Jest ono rozproszone i ma różną długość. Dzięki temu wnika na różne głębokości skóry i działa wielokierunkowo.
Jest to zabieg bezbolesny, nie wymaga znieczulenia. Na skórę nakłada się zimny żel i za pomocą głowicy aplikuje się serię świetlnych strzałów. Trwa to 20-30 minut. W czasie jednej sesji naświetlamy wybraną część ciała.
Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, a po kilku dniach może się delikatnie łuszczyć. W przypadku usuwania zmian pigmentacyjnych, bezpośrednio po zabiegu dochodzi do ich ściemnienia, które jednak stopniowo ustępuje. Przy usuwaniu zmian naczyniowych może pojawić się niewielki siniak.
Leczenie składa się z 4-6 zabiegów, które należy powtarzać co 2-3 tygodnie. Zabiegi nie powinny być wykonywane na opalonej skórze, dlatego warto o nich pomyśleć właśnie teraz, zimą.


Patrz na dłonie
Dr Beata Adamczyk/Princess AcademyDr Beata Adamczyk
Większość z nas, myśląc o urodzie, koncentruje się na twarzy, zapominając o tym, że o młodym wyglądzie świadczą także dłonie. W celu poprawy stanu skóry dłoni proponuję (zwłaszcza w okresie zimowym i zaraz po nim, kiedy borykamy się z zimnym i suchym powietrzem) piling i mezoterapię igłową, z użyciem preparatu silnie nawilżającego, jakim jest Princess Rich. Oba zabiegi można połączyć i wykonać w tym samym dniu. Preparat podaje się metodą wielu płytkich nakłuć, po uprzednim znieczuleniu skóry specjalnym kremem. Po 4-5 dniach skóra wygląda na młodszą, bardziej napiętą i nawilżoną. Dobrze jest powtórzyć zabieg po 6 tygodniach.
Jeśli niezbędne jest wypełnienie tkanek dłoni polecam preparat usieciowanego kwasu hialuronowego (Princess Filler lub Princess Volume), lub hydroksyapatytu wapnia (Radiesse). Preparat podaje się za pomocą kaniuli (jedno wkłucie).Efekt zabiegu utrzymuje się do 2 lat.

Stymulacja skóry
Dr Iwona Radziejewska-Choma/Princess AcademyDr Iwona Radziejewska-Choma
Delikatne nici liftingujące nowej generacji First Lift służą do rewitalizacji, poprawy struktury skóry twarzy, szyi i dekoltu, a także biustu, pośladków, brzucha czy nawet nóg! Dzięki nim uzyskujemy naturalny efekt odmłodzenia skóry. Wykonane są z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksanon), wchłaniają się do ośmiu miesięcy, a spektakularny efekt utrzymuje się około dwóch lat. Aplikacja jest praktycznie bezbolesna, trwa około pół godziny, a drobne zaczerwienienia znikają w ciągu kilku dni. Można je aplikować niemal na całym ciele – tak delikatnych i wszechstronnych nici jeszcze nie było! Po około 14 dniach rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagenu i elastyny) odpowiedzialnych za napięcie, sprężystość i elastyczność skóry. Główne wskazania na twarzy to: zmarszczki na czole, lifting czoła, opadające brwi, dolna powieka, policzki, rowek policzkowo-jarzmowy, fałd podbródkowy. Na ciele: fałdy i zmarszki na szyi i dekolcie, kształtowanie piersi, rozstępy, otyłość ramion, brzucha, żeber, a nawet łysienie.

Ładny owal
Dr Monika Lelonkiewicz/Princess AcademyDr Monika Lelonkiewicz
Lipoliza laserowa to nowoczesna metoda kształtowania owalu twarzy i modelowania podbródka. Zabieg polega na użyciu specjalnego lasera, którego światłowód (średnica 0,3 mm) wprowadzany jest do tkanki tłuszczowej. Promieniowanie lasera rozbija błony komórek tłuszczowych, a uwolnione trój-glicerydy w ciągu kilku dni są wydalane w ramach normalnych procesów metabolicznych.
Podskórne działanie lasera powoduje również powstawanie nowych włókien kolagenowych, co zwiększa napięcie skóry, poprawia jej wygląd i daje efekt liftingujący. Zabiegi te wykonywane są powszechnie w krajach azjatyckich, gdzie największym problemem w procesie starzenia jest nagromadzenie tłuszczu w obrębie podbródka i szyi.
To w wielu przypadkach najlepsza metoda odbudowy młodzieńczego owalu twarzy, a przy tym mało inwazyjna. Rezultaty zabiegu mogą być widoczne od razu, jednak pełny, ustabilizowany efekt pojawia się w ciągu 3 miesięcy. Zabieg najczęściej trwa 30-60 minut, wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

www.princessacademy.pl

 

EKSPERCI RADZĄ, GWIAZDY KOMENTUJĄ

Nasze magazyny i albumy

LNE 300x250

 Hiszpania ban 300x600 03n4

 

 

 

 

Perfect SPA Awards 2018

Profitroom 300x300

NOVA GROUP BANNER 300 2018

Thalgo Baner Perfect SPA Awards 300x300

Panda Baner Perfect SPA Awards

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Zapisz się do newslettera

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

SPAeden pl