facebook

02 baner polska gora czyste

Nowy wypełniacz na bazie hydroksyapatytu wapnia – to sprawdzony sposób na przywrócenie twarzy młodego wyglądu, „zatrzymujący czas” nawet na dwa lata. 90% pacjentów po zabiegu widzi wyraźną poprawę, deklaruje wykonanie kolejnego i poleca to znajomym.

Crystalys twarzStarzenie się skóry to nieunikniony proces związany ze zmianami zachodzącymi w organizmie. Wraz ze zwiotczeniem tkanek, na twarzy pojawiają się zmarszczki, a skóra staje się obwisła. Tradycyjny lifting wymaga niestety inwazyjnej operacji chirurgicznej. Powstają jednak preparaty – wypełniacze, które pozwalają cofnąć objawy upływu czasu bez konieczności przeprowadzania operacji chirurgicznych.

Crystalys – nowy wypełniacz na bazie hydroksyapatytu wapnia – to sprawdzony sposób na przywrócenie twarzy młodego wyglądu, „zatrzymujący czas” nawet na dwa lata. 90% pacjentów po zabiegu widzi wyraźną poprawę, deklaruje wykonanie kolejnego i poleca to znajomym.

Obszary, na których stosuje się zabieg to: brwi, skroń, grzbiet nosa, kości policzkowe, fałdy nosowo-wargowe, policzek, kąciki ust, linie marionetkowe, linia szczęki oraz podbródek, bądź drugi podbródek.

www.croma.pl

Crystalys packshot