Facebook open

Najlepsze zabiegi, kosmetyki, meble i urządzenia dla salonów day SPA, gabinetów kosmetycznych, hoteli SPA & wellness oraz medical SPA nagrodzone w prestiżowym konkursie Perfect SPA Professional 2020.

Pierwsza edycja konkursu Perfect SPA Professional cieszyła się dużym zainteresowaniem. Nagrody za najlepsze zabiegi, kosmetyki, meble i urządzenia zostały wręczone podczas 11. Gali Perfect SPA Awards, w obecności mediów, gwiazd i przedstawicieli kilkudziesięciu najlepszych hoteli i day SPA w Polsce.

CZYTAJ E-BOOK PERFECT SPA PROFESSIONAL 2020

e-book Perfect SPA Professional 2020

Pozytywne doznania jakich doświadczamy podczas wizyty w SPA zależą nie tylko od umiejętności personelu, ale także od wyglądu i wyposażenia gabinetu oraz użytych podczas rytuału preparatów. Zabieg, który zapamiętamy jako wyjątkowy, musi oddziaływać na wszystkie zmysły: wzrok, węch, słuch, dotyk, smak.

W ramach organizowanego od kilkunastu lat konkursu Perfect SPA Awards doceniamy wyróżniające się hotele SPA i salony daySPA w całej Polsce, niestrudzenie rekomendując je setkom tysięcy zadowolonych gości. Efekty starań gospodarzy tych obiektów nie byłyby jednak pełne, gdyby nie harmonijna współpraca z projektantami i konsultantami SPA, dostawcami sprzętu i wyposażenia, producentami i dystrybutorami preparatów kosmetycznych. Umiejętność zaaranżowania wyjątkowego wnętrza, bazujące na sprawdzonych standardach szkolenie personelu, odpowiednio skomponowane Menu SPA i dobrane do niego urządzenia i kosmetyki, to niezbędne warunki sukcesu.

Polski rynek SPA czerpie szeroko ze światowych doświadczeń i oferty wiodących marek. Rozwija się, zmienia, zachwyca porywającymi realizacjami. Jednak skuteczne poruszanie się w gąszczu oferowanych na rynku produktów i zabiegów wymaga doświadczenia i często profesjonalnej rekomendacji. Dlatego od 2020 roku przyznajemy także wyróżnienia Perfect SPA Professional. To często subiektywny, ale przemyślany wybór profesjonalistów – znawców i praktyków rynku SPA, którzy zwracają uwagę na znane marki o ugruntowanej pozycji, ale także nowe, inspirujące projekty.

Mamy nadzieję, że kolejne edycje Konkursu dostarczą inspiracji wszystkim miłośnikom SPA – profesjonalistom i ich klientom.

Kapituła Konkursu
Perfect SPA Professional

CZYTAJ TEŻ:

GALA PERFECT SPA AWARDS 2020 WIELKIM SUKCESEM! POLSKIE OSKARY SPA & WELLNESS WRĘCZONE

Podobne artykuły

Regulamin konkursu PERFECT SPA PROFESSIONAL 2020. Przed zgłoszeniem do konkursu swoich usług i produktów, zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami Konkursu. Wysłanie zgłoszenia do udziału w Perfect SPA Professional jest równoznaczne z akceptacją wszystkich zasad zawartych w tym Regulaminie.
Szukasz wytchnienia od codziennego tempa życia? Sposobu na pozbycie się stresu i przywrócenie energii oraz sił witalnych? Zapraszamy do SPA & Wellness w Pałacu i Folwarku Łochów, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w centrum Polski.
Jubileuszowa, 10. Gala Perfect SPA Awards 2018 należała do wyjątkowo udanych. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd znanych z pierwszych stron gazet, a nagrody odbierali właściciele i dyrektorzy najlepszych SPA w Polsce.
Już 5 lutego 2020 roku, na uroczystej Gali Perfect SPA Awards, poznamy laureatów 11. edycji konkursu uznawanego za Polskie Oscary SPA & Wellness. A dzisiaj prezentujemy Finalistów, którzy przeszli do ostatniego etapu konkursu. Każdy z nich ma szansę na otrzymanie zwycięskiej statuetki i prestiżowego tytułu Perfec SPA.
Poznaj najlepsze obiekty SPA w Polsce. Już za kilka dni, 9.01.2018 roku odbędzie się uroczysta Gala, na której poznamy laureatów konkursu Perfect SPA Awards 2017. A dzisiaj prezentujemy Finalistów, na których swoje głosy oddawała Kapituła Konkursu.
Sukces finału Perfect SPA Awards 2017 został doceniony nie tylko przez obecnych na gali gości, ale również przez media, które chętnie relacjonowały to ważne wydarzenie.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz