fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Wydawnictwo POLSKA WELLNESS do kupienia w dobrych salonach prasowych

Wydawnictwo Polska Wellness to podróż do sprawdzonych źródeł zdrowia i dobrego samopoczucia. Poznaj aktualne trendy wellness, wybierz się po zdrowie i relaks do najlepszych SPA w Polsce. Do kupienia w dobrych salonach prasowych.

Arthur Schopenhauer stwierdził kiedyś, że 9/10 naszego szczęścia zależy od zdrowia. Większość z nas przekonała się o tym, czasem bardzo dotkliwie, w ostatnich latach. Czas pandemii uzmysłowił nam, jak ważne jest codzienne świadome dbanie o zdrowie. Nasze i naszych bliskich. A także, jak trudno wrócić do równowagi i pożądanej sprawności, gdy trzeba walczyć z długofalowymi skutkami choroby.

Choć wirusy nie zaprzątają już naszej uwagi tak, jak kilka miesięcy temu, wiemy, że stanowią zagrożenie, które pozostanie z nami na zawsze. Dlatego tak ważna staje się profilaktyka, dbanie o odporność, umiejętność redukowania zagrożeń. Życie w stylu wellness i umiejętne korzystanie z dobrodziejstw zabiegów SPA, do niedawna uważane za luksus, wydaje się być dzisiaj rozsądną koniecznością. Obiekty SPA i medical SPA na całym świecie dostosowują swoją ofertę do nowych potrzeb gości i pacjentów. A firmy działające na tym rynku promują kolejne produkty, urządzenia i polecane terapie.

Od kilkunastu lat obserwujemy rynek SPA & Wellness na świecie i w Polsce. Prezentujemy najlepsze obiekty hotelowe i day SPA, testujemy nowe urządzenia i kosmetyki, polecamy skuteczne terapie. Dzięki kolejnym edycjom prestiżowego konkursu Perfect SPA Awards promujemy miejsca, w których warto bywać i zabiegi, po które warto sięgać.

Tegoroczny wybór 100 Najlepszych SPA w Polsce i laureatów Konkursu Perfect SPA Awards 2022 odzwierciedla dominujący trend – znaczenie zabiegów typu medical, pomagających niwelować fizyczne i psychiczne skutki chorób i napięć, z jakimi wszyscy mamy do czynienia. A przegląd laureatów konkursu Perfect SPA Professional – producentów i dystrybutorów najlepszych preparatów i technologii – pomaga poruszać się w gąszczu rynkowej oferty zabiegowej.

Zapraszamy więc w podróż przez Polskę Wellness – do sprawdzonych źródeł zdrowia i dobrego samopoczucia. A Laureatom tegorocznej edycji konkursu Perfect SPA Awards dziękujemy za ich codzienną troskę o nasz dobrostan...

Katarzyna Sołtyk

Redaktor Naczelna SPAeden.pl

Wydawnictwo Polska wellness - spis treści

Wydawnictwo Polska Wellness – 100 Best SPA (wydanie specjalne Magazynu EDEN) do nabycia w dobrych salonach prasowych Empik.

 

PARTNERZY NAJLEPSZYCH SPA

Społeczność

reklama
NASZE WYDAWNICTWA

Perfect SPA Awards

logo SPAeden.pl

Wydawca portalu: Semana Sp. z o.o.

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor