fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Sanktuarium zmysłów

W cyklu "Najpiękniejsze hotele SPA na świecie" zapraszamy do Banyan Tree Macau na unikalną, holistyczną odnowę w samym sercu tętniącej życiem azjatyckiej metropolii.

Tekst: Katarzyna Sołtyk

W jednym z najbardziej zurbanizowanych, zaludnionych oraz najbogatszych miejsc na ziemi – Makao – znajduje się oaza luksusu, spokoju i relaksu – Macau Banyan Tree. Ten hotel to połączenie tradycji z nowoczesnością. A tutejsze SPA zabiera gości w zmysłową podróż po azjatyckiej tradycji uzdrawiania ciała i duszy.

Makao, dawna kolonia portugalska, to dzisiaj chińskie centrum biznesu, hazardu i turystyki. W samym sercu tej hałaśliwej metropolii, 15 minut od międzynarodowego lotniska w Makao, 10 minut od terminalu promowego i lądowiska helikopterów mieści się kompleks Banyan Tree Macau, sanktuarium dla zmysłów – jak twierdzi obsługa, a także goście, którzy tam bywają. W 2012 r. hotel wygrał plebiscyt prestiżowego magazynu Condé Nast Traveller w kategorii „Najlepszy Nowy Hotel w Chinach”. Jak przystało na obiekt wielkomiejski, hotel mieści się w nowoczesnym wieżowcu, ale ma też rozległe wille, z prywatnymi basenami i ogrodami.

Banyan Tree Macau
Banyan Tree Macau to ekskluzywny kompleks hotelowy, część resortu Banyan Galaxy, z 241 luksusowymi apartamentami, ultra-ekskluzywnym apartamentem prezydenckim oraz 10 willami – każda o powierzchni 450 m, z przypisaną do nich osobistą obsługą, wprost znakomite dla par. Architektura, designe i wyposażenie resortu to połączenie azjatyckich tradycji z nowoczesnością. W jego wnętrzach można całkowicie zatracić się i zapomnieć o tym, że jest się w samym sercu tętniącego życiem, hałaśliwego miasta. Każdy apartament i willa stanowią hołd orientalnej stylistyce.
W azjatyckim stylu jest też tutejsze Banyan Tree SPA. Można się tu poczuć niczym w klasycznym Destination SPA. Holistyczne podejście do gości zapewnia całkowite wyciszenie, rozkoszowanie się atmosferą intymności i całkowitej prywatności. Specjalnością SPA są 2,5-godzinne rytuały inspirowane starodawnymi azjatyckimi tradycjami. Sztandarowy to Royal Banyan z pilingiem pomarańczowo-imbirowym, poprawiającym krążenie krwi i napięcie mięśniowe masażem ziołowym oraz chińskim masażem stóp połączonym z akupresurą. Dużym zainteresowaniem wśród gości cieszą się także: oczyszczający i poprawiający przepływ energii Banyan Hot Stones, Radiant Rainmist czy relaksujący Tranquility Rainmist, Goście mogą zażywać ich w jednym z 21 gabinetów SPA, w willach, bądź w 150-metrowych prywatnych apartamentach SPA.

Banyan Tree Macau

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor