fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Balneario de Lanjarón

Sześć leczniczych źródeł mineralnych, zabiegi termalne na najwyższym poziomie i lokalizacja w idyllicznym krajobrazie Parku Narodowego Sierra Nevada, na połunie od Granady ‒ tutejsze SPA i 4-gwiazdkowy hotel to miejsce na wyjątkowy relaks.


Balneario de Lanjarón to hotel, który został uruchomiony w 2012 roku, aby zapewnićwysoką jakość usług wellness i relaks oraz maksymalny komfort swoim klientom. Nowoczesny budynek hotelu kontrastuje z prawie 100-letnim obiektem SPA, dawnej rozlewni wody Lanjarón.

Hotelowa restauracja oferuje zdrowe dania przygotowane z lokalnych produktów ekologicznych, proponuje też programy dietetyczne.

Mineralne SPA Balneario de Lanjarón posiada przestronne i nowoczesne urządzenia do zabiegów i terapii SPA i wellness. Bazuje na sześciu leczniczych wodach mineralnych. 5 z nich nadaje się do picia, a jedno do kąpieli. Terapeuci i dietetycy z ośrodka przygotowują na życzenie klienta spersonalizowany program odpowiadający potrzebom każdej osoby indywidualnie.

baner najpiekniejsze spa hiszpania

Pięciogwiazdkowy ośrodek Gran Hotel Atlantis Bahía Real położony jest przy plaży w Corralejo na wyspie Fuerteventura. Roztacza się stąd piękny widok na sąsiednie wyspy: Lanzarote oraz Los Lobos.
Wysokiej klasy, luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel znajduje się przy plaży, na obrzeżach położonej na wybrzeżu Costa del Sol miejscowości Estepona w Hiszpanii. Goście mają do dyspozycji eleganckie pokoje z balkonem lub tarasem z widokiem na morze.
Pięciogwiazdkowy, ekskluzywny i elegancki, wybudowany w tunezyjskim stylu hotel oferuje 452 komfortowe pokoje rozmieszczone w 4-piętrowym budynku głównym i budynkach bocznych położonych na terenie rozległego, egzotycznego ogrodu.
Tour Khalef wraz z hotelami sieci Marhaba tworzy kompleks usytuowany we wspaniałym ogrodzie palmowym. Oddalony jest o 5 km od historycznego centrum Sousse, położony przy pięknej plaży.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor