fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Piękno w Białym Kamieniu

Planujesz urlop, podczas którego będziesz się opalać? Warto wcześniej przygotować ciało na słońce w WellU Anti Aging Instytut w hotelu Biały Kamień w ŒŚwieradowie-Zdroju. 

Instytut proponuje innowacyjne zabiegi regenerujące i odżywcze wraz z marką Larens Professional, zawierającą nowatorską formułę Biopeptide Complex. Naukowcy WellU jako pierwsi na œświecie odkryli metodę ekstrakcji kolagenu biologicznie aktywnego, w skład którego wchodzi Biopeptide Complex oraz woda o zmienionej strukturze Nutrivi. Długie i krótkie łańcuchy peptydów przenoszą składniki aktywne zawarte w preparatach Larens do najgłębszych warstw skóry, dzięki czemu mamy do czynienia z dogłębnym nawilżeniem, odżywieniem, pielęgnacją i regeneracją.

Kosmeceutyki Larens

Latem poddajemy naszą skórę działaniu promieniowania słonecznego, co przynosi zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki. Wszystko zależy od tego, jak ją przygotujemy, by pozostała zdrowa i dobrze się prezentowała.
W Hotelu & Medi SPA Biały Kamień w ŒŚwieradowie-Zdroju, u podnóża Gór Izerskich, w wyjątkowej scenerii lasów i gór, powstał pierwszy w Polsce specjalistyczny Instytut Anti Aging WellU.
Oto 20 najlepszych hoteli SPA dla rodzin. Tutaj dzieci są szczęśliwe, a rodzice wypoczęci.
Szwajcarska marka Valmont zaprezentowała nową linię kosmetyczną, w której zastosowano nowatorski kompleks AWF5.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor