Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

11. Gala Perfect SPA Awards 2020 pełna gwiazd i najpiękniejszych SPA. Kto otrzymał Polskie Oskary SPA & Wellness? A kto dostał „Klucze do Edenu?” Wśród wyróżnionych największy Park Wodny w tej części Europy, który właśnie otwiera swoje podwoje pod Warszawą…

Gala Perfect SPA Awards 2020 6042 lowGala Perfect SPA Awards 2020 za nami! W Hotelu Bellotto (Pałac Prymasowski) w Warszawie na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd. Scena w Sali Kolumnowej wprost błyszczała od ich blasku. Znane z pierwszych stron gazet gwiazdy kina, teatru, telewizji i tańca wręczały nagrody. Niekwestionowanymi gwiazdami tego wieczoru byli laureaci konkursu Perfect SPA Awards 2020, właściciele i dyrektorzy najlepszych hoteli i day SPA, którzy odbierali nagrody. Największym gwiazdorem wieczoru okazał się zaś mistrz ceremonii Conrado Moreno, który wspierany przez licznie zgromadzonych na sali gości (ok. 250 osób) w sposób mistrzowski przeprowadził nas przez wszystkie konkursowe kategorie. A było ich sporo. W tym roku bowiem po raz pierwszy wręczono nagrody nie tylko najlepszym obiektom, ale też wyróżniającym się markom kosmetyków profesjonalnych oraz dystrybutorom urządzeń kosmetycznych. Wyjątkowe nagrody – „Klucze do Edenu” trafiły zaś do rąk osób, które od lat przyczyniają się do rozwoju rynku SPA i Wellness, a dzięki temu dbają o nasze zdrowie, kondycję i urodę.Plejada Gwiazd Perfect SPA Awards 2020

5 lutego, na czerwonym dywanie w pałacowych wnętrzach Hotelu Bellotto w Warszawie, podczas finałowej gali 11. edycji konkursu Perfect SPA Awards 2020 pojawiła się prawdziwa plejada Gwiazd. Laureatom statuetki i dyplomy wręczali m.in.: Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Izabela Bujniewicz, Monika Dryl, Anna Głogowska, Paulina Holtz, Anna Korcz, Jarosław Kret, Jakub Kucner, Dominika Łakomska, Agnieszka Mrozińska, Andrzej Nejman, Małgorzata Pieczyńska, Paulina Przybysz, Elżbieta Romanowska, Milena Rostkowska-Galant, Ewelina Ruckgaber, Łukasz Strzałka.

Gala Perfect SPA Awards 2020 5954 low

Gala Perfect SPA Awards 2020

Coroczny finał Konkursu jest okazją do promowania prozdrowotnych zachowań i wskazywania takich elementów stylu życia wellness jak dieta, ruch, wypoczynek, redukcja stresu, które trwale podnoszą jakość życia. Jedną z form popularyzacji stylu wellness jest organizowany od lat konkurs Perfect SPA Awards – niezależna inicjatywa, promująca hotele SPA i Day SPA w Polsce i za granicą. W głosowaniu biorą udział zarówno klienci – goście obiektów SPA i wellness, jak i Kapituła Ekspertów, powoływana spośród konsultantów rynku SPA, przedstawicieli branży i mediów. Do konkursów Perfect SPA Awards i Perfect SPA International zgłoszono w tej edycji 250 obiektów SPA, w tym 180 polskich i 70 zagranicznych – powiedziała Katarzyna Sołtyk, organizatorka projektu Perfect SPA Awards.

PerfectSPA INTERNATIONAL 2020

PERFECT SPA INTERNATIONAL

Od 5 lat polscy turyści i bywalcy hoteli SPA & Wellness wybierają najlepsze uzdrowiska i hotele za granicą. Konkurs Perfect SPA International z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W pierwszej edycji w głosowaniu brało udział 10 tys. osób, w tym roku było ich już ponad 40 tys. Wśród obiektów zagranicznych nagrodzone zostały:

Hotel Barcelo Asia Gardens & Thai SPA – Perfect SPA Hotel w Hiszpanii
Resort Mark Brandenburg w Brandenburgii – Perfect SPA Hotel w Brandenburgii
Alpeiner Nature Resort Tirol w Austrii – Perfect SPA Hotel w Austrii

Perfect SPA International

W trwającym 8 miesięcy głosowaniu internetowym organizowanym przez Magazyn EDEN, a odbywającym się na portalu SPAeden.pl, wzięło udział prawie 41 tys. osób.

PERFECT SPA AWARDS – LISTA POLSKICH LAUREATÓW:

Najlepszy Hotel SPA w Polsce – Best SPA Hotel in Poland 2020

Hotel Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej

Nagrodę główną i tytuł Best SPA in Poland otrzymał Hotel Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej. Na scenie pojawili się Katarzyna Dziubasik, Manager SPA Sielsko Anielsko i Pan Paweł Dziubasik – Dyrektor Hotelu Bania, który za to wyjątkowe wyróżnienie dziękował po góralsku.

Gala Perfect SPA Awards 2020 - Nagroda Best SPA Hotel in Poland 2020

Pełną listę obiektów rankingu 100 Best SPA Hotels in Poland można znaleźć TUTAJ.

Nagroda Specjalna – Best SPA Investor
dla
Park of Poland i Suntago Water Park

Nagrodę specjalną Best SPA Investor z rąk Jacka Janowskiego, Dyrektora Polskiej Organizacji Turystycznej, odebrał Erez Yoskowitz, Dyrektor Park of Poland i Suntago Water Park. Największy zadaszony parki wodny w Europie, Suntago Wodny Świat, w skład którego wchodzi także wyjątkowy kompleks saun i luksusowa strefa zabiegowa SPA, otwiera swoje podwoje już 20 lutego.

Gala Perfect SPA Awards 2020 6120 low

Gala Perfect SPA Awards 2020 6102 low

Gala Perfect SPA Awards 2020 7656 low

 

PERFECT SPA AWARDS 2020 – WYBÓR GOŚCI

Już po raz 11. zostały wręczone Polskie Oscary SPA & Wellness dla najlepszych hoteli i day SPA w Polsce. W pięciu kategoriach decydującą rolę odegrali zadowoleni goście, którzy swoje głosy oddawali na portalu SPAeden.pl. Tytuł „Perfect SPA Hotel” jest najbardziej rozpoznawalną nagrodą dla obiektów SPA i wellness oraz wskazówką, że „tu warto bywać”, bo miejsce rekomendują sami goście. Wybrali oni:

Perfect SPA Hotel nad morzem
Quadrille Hotel & SPA w Gdyni

Perfect SPA Hotel nad jeziorami
Hotel Mikołajki w Mikołajkach

Perfect SPA Hotel w Centrum
Hotel Barczyzna Medical SPA koło Poznania

Perfect SPA Hotel w górach
Hotel Mercure Kasprowy Zakopane
Czarny Potok Resort & SPA w Krynicy-Zdroju

Perfect Day SPA
Studio Sante Uzdrowisko Miejskie w Warszawie

 

PERFECT SPA AWARDS 2020 – WYBÓR EKSPERTÓW

Kapituła Konkursu Perfect SPA Awards wybrała najlepsze obiekty SPA w Polsce. Logo Perfect SPA to kredyt zaufania przyznawany obiektom przez profesjonalnych znawców branży. Prestiżowy tytuł Perfect SPA 2020 otrzymały obiekty SPA w 18 kategoriach:

Najlepszy Resort SPA – Perfect SPA Resort

Lake Hill Resort & SPA w Sosnówce

 

Najlepszy Sieciowy Hotel SPA – Perfect Chain SPA Hotel

Sopot Marriott Resort & SPA i Mera SPA

 

Najlepszy Holistyczny Hotel SPA – Perfect Holistic SPA Hotel

Manor House SPA - Pałac Odrowążów

 

Najlepsze Uzdrowiskowe SPA – Perfect Health SPA Hotel

Biawena Uzdrowisko Wysowa

 

Najlepsze Medical SPA – Perfect Medical SPA

Hotel Buczyński Medical & SPA

 

Najlepsze Balneo SPA – Perfect Balneo SPA

Malinowy Zdrój Hotel Medical & SPA

 

Najlepszy Historyczny Hotel SPA – Perfect Historical SPA Hotel

Hotel Zamek Ryn

 

Najlepsze Pałacowe SPA – Perfect Palace SPA

Pałac Żelechów SPA & Wellness

 

Najlepszy Rodzinny Hotel SPA – Perfect Family SPA Hotel

Hotel & Medi-SPA Biały Kamień

 

Najlepszy Hotel SPA dla Par –  Perfect SPA Hotel for Couple

Odyssey ClubHotel SPA & Wellness

 

Najlepsze City SPA – Perfect City SPA

Fabryka Wełny Hotel & SPA i Tkalnia SPA

 

Najlepszy Konferencyjny Hotel SPA – Perfect Conference SPA Hotel

Pałac i Folwark Łochów

 

Najlepszy Butikowy Hotel SPA – Perfect Boutique SPA Hotel

Dwór Kombornia Hotel & SPA

 

Najlepsze Nowe SPA – Perfect New SPA

Hotel Zamek Gniew

 

Najlepszy Hotel SPA z Aquaparkiem – Perfect SPA Hotel with Aquapark

Hotel Bania Thermal & Ski

 

Najlepszy Hotel SPA & Golf – Perfect SPA & Golf

Pałac Brzeźno SPA & Golf

 

Najlepsze Day SPA – Perfect Day SPA

Baltica Wellness & SPA

 

Uroczystość uświetnił występ Kamila Skickiego, półfinalisty programu Mam Talent, pokazem wirtuozerii gry na harfie laserowej i skrzypcach.

„Magazyn EDEN SPA & Wellness od szesnastu lat promuje życie w stylu wellness, pokazuje miejsca, które warto odwiedzać. Kiedy magazyn startował, hotele SPA w Polsce można było policzyć na palcach jednej ręki. Dzisiaj jest ich kilkaset, a spędzanie weekendów, czy nawet urlopu w takim miejscu, często całymi rodzinami, stało się popularne. Ludzie poszukują odpowiedzi na pytanie, gdzie warto pojechać, czego można się tam spodziewać, jak wykorzystać oferowane tam usługi? Konkurs Perfect SPA Awards zyskuje z roku na rok na popularności, z czego jesteśmy bardzo dumni” – mówi Katarzyna Sołtyk, organizatorka konkursu Perfect SPA Awards.

Perfect SPA Awards 2020 Professional

PERFECT SPA PROFESSIONAL

W profesjonalnej odsłonie konkursu – Perfect SPA Professional nagrody trafiły do rąk osób i firm, które kształtują rynek SPA i wellness, tworząc obiekty i ich koncepcje czy wyposażając je w najwyższej jakości sprzęt i kosmetyki.
Nagrody główne odebrały marki i firmy:
Nova Group za Zabieg Kokonowy Maria Galland Paris oraz urządzenie MANTIS MR991;
Thalgo Poland za intensywny liftingująco – przeciwstarzeniowy rytuał Exception Marine Redensifying Ritual;
BTL za nowe urządzenie do zabiegów na twarz INNOFACIAL;
Revisage za urządzenie CACI Beauty;
Norden Cosmetics za Maskę do masażu Kwiat lipy;
Saint Malo za zabieg na ciało Rytuał Anti-Aging Podróż nad Bałtyk;
Bogdani Dermatologia za Hybrydowy krem do twarzy R-Retinoate – Medik8;
ARS System za urządzenie Wavebalance.
Wyróżniono też:
Clochee za Wygładzający Peeling Solny;
Gemology Cosmetics Paris za Rytuał Rozjaśniająca Biała Perła.

klucze do Edenu

KLUCZE DO EDENU

Przyznano też nagrody specjalne – symboliczne Klucze do Edenu – osobom, które dzięki swojej działalności otwierają przed nami bramy raju. Piękne statuetki i dyplomy otrzymały:
Dr Magdalena Łopuszyńska, właścicielka Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej BELLA w Warszawie, za 25 lat kompleksowego działania na rzecz holistycznego podejścia do zdrowia i skóry.
Barbara Suwalska, Prezes firmy B&M Professional w Poznaniu za wieloletni wkład w rozwój profesjonalnego rynku kosmetycznego, SPA i Wellness.
Krystyna Zmitrowicz, dyrektor Afrodyta SPA & Wellness Resort w Ośnie Lubuskim, za wieloletnie i skuteczne zarządzanie marką hotelu
Sławomir Sobusiak, Dyrektor firmy BTL Polska, za kreowanie trendów high-tech na rynku medycyny estetycznej, SPA i wellness.
Klucze do Edenu otrzymała też Izabela Zwolak oraz Shu SPA w Hotelu Warszawianka – za wieloletnie profesjonalne kreowanie najwyższej jakości oferty zabiegowej SPA i wellness.
Sylwia Sielatycka, terapeuta z Afrodyta SPA & Wellness Resort w Ośnie Lubuskim, za to co najważniejsze w zabiegach SPA, czyli za „złote ręce”.

Więcej zdjęć z tego wielkiego medialnego wydarzenia znajdziesz TUTAJ

RANKING 100 BEST SPA HOTELS IN POLAND 2020

Partnerzy Gali Perfect SPA Awards 2020

 

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz