Facebook open

Świat się zmienia, a my wraz z nim! Oddajemy w Wasze ręce NOWY INTERAKTYWNY EDEN, który daje zupełnie nowe możliwości. W tych trudnych czasach wiele tytułów zniknęło z rynku, ale my staramy się przetrwać i „uciec do przodu”, czego efektem jest dynamiczny rozwój portalu SPAeden.pl oraz EDEN w nowej odsłonie.

interaktywny Eden

Słyszałam niedawno piosenkę Filandia śpiewaną przez Bogusława Lindę i Zespół Świetliki, a zaczynającą się od słów „Nigdy nie będzie takiego lata”. I natychmiast pomyślałam, że mam nadzieję, że już „Nigdy nie będzie takiego roku”. Choć rok 2020 zapewne na zawsze pozostanie w naszej pamięci, jako ten, w którym bez naszej zgody i wiedzy diametralnie zmieniła się rzeczywistość wokół nas, to wierzę, że wyciągniemy z tego właściwe wnioski i zmienimy życie na lepsze.

W ostatnich miesiącach trochę się zadumaliśmy nad naszą przyszłością. Nie mogąc prowadzić normalnej działalności, staraliśmy się przetrwać, by nie podzielić losu zamykających się pism. W akcji #PolskaCzekaNaCIEBIE wspieraliśmy odradzającą się polską turystykę oraz rodzime obiekty SPA & Wellness. Staraliśmy się też „uciec do przodu”, czego efektem jest dynamiczny rozwój portalu SPAeden.pl oraz ten oto NOWY, INTERAKTYWNY EDEN.

Nie rezygnujemy z drukowanego Magazynu, bo ten zawsze pozostanie synonimem luksusu, z którym przecież kojarzone są SPA. Ale rozwijamy się, wyciągamy wnioski i z optymizmem patrzymy w przyszłość. Dlatego w wakacyjnym numerze EDENU nie snujemy katastroficznych wizji, ani nie pastwimy się nad koronawirusem (bo to robią wszyscy dookoła nas). Zachęcamy do zadbania o siebie i najbliższych. Podpowiadamy, jak zatroszczyć się o zdrowie i jak radzić sobie ze stresem, a przede wszystkim... zabieramy Was w niezwykłą podróż po najlepszych Polskich SPA.

Już we wrześniu startuje kolejna, 12. edycja PERFECT SPA AWARDS. To będzie wyjątkowo ważny konkurs wspierający promocję obiektów SPA i Wellness w całej Polsce. Zanim jednak łącza internetowe rozgrzeją się na dobre, wspominamy wyjątkowo udaną ostatnią Galę oraz przypominamy laureatów SPA & Wellness 2020 roku.

Życzę fascynującej lektury

Katarzyna Sołtyk, redaktor naczelna

W numerze m.in.:

> Laureaci Perfect SPA Awards 2020 – Najlepsze hotele i day SPA

> Perfect SPA Professional 2020 – Najlepsze kosmetyki, urządzenia i zabiegi

> Sposoby na stres i radzenie sobie z trudnymi czasami: ASMR, mudry i in.

> Najlepsza obrona przed wirusami? Wzmacnianie odporności!

> Ozonoterapia dla zdrowia i urody

> Niechirurgiczny lifting gwiazd i „doktorskie” kosmetyki

> Polecane hotele i day SPA z linkami do stron obiektów

KONIECZNIE PRZECZYTAJ

Wakacyjny, interaktywny EDEN

 

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz