Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Dwie podobnie wyglądające książki tych samych autorek to już seria. A dwie książki zachwycające infografikami, diagramami i zapadającymi w pamięć fotografiami, a do tego przekazujące niezwykle pożyteczną wiedzę to nasza ulubiona seria składająca się z tytułów: „Poznaj swoje bakterie” i „Poznaj swoje hormony”.

NIEZASTĄPIONE BAKTERIE

poznaj swoje bakterieNie widzisz ich, ale one są wszędzie. Na tobie, w tobie i wokół ciebie. Nigdy nie śpią i są dla ciebie niezwykle ważne. Mają niebagatelny wpływ na twój zapach, atrakcyjność seksualną, a nawet na twój nastrój. „Poznaj swoje bakterie” to pierwsza książka z naszej ulubionej serii, napisana przez biolożki Nicoli Temple i Catherine Whitlock. Przystępna, ciekawa i atrakcyjna wizualnie. Książka zachwyca infografikami, diagramami i zapadającymi w pamięć fotografiami.

Królestwo bakterii jest tak wielkie, że stanowi cały mikrowszechświat. Nie byłoby nas, gdyby nie one. Warto nauczyć się, jak zwalczać te szkodliwe, ale też dbać o pożyteczne mikroby. Bo czy wiesz, że to nie deska klozetowa jest „najbrudniejszą” rzeczą, z jaką masz styczność, tylko twój telefon komórkowy? Dowiedz się więcej o tych niewidzialnych gołym okiem formach życia. Zobacz czym są, jak wyglądają, co porabiają, kiedy śpisz, co jedzą, by móc funkcjonować. Sprawdź, które z nich oddają ci przysługi, a które szkodzą. Bardzo zachęcamy

„Poznaj swoje bakterie” Nicola Temple, Catherine Whitlock, Wydawnictwo Insignis

POZNAJ SWOJE HORMONY

poznaj swoje hormonyCzy wiesz, że twoim organizmem rządzi chemia? A konkretnie hormony rozprowadzane po organizmie przez układ krwionośny. „Poznaj swoje hormony” to książka, która opowie ci, jak hormony regulują prawidłowe działanie organizmu, koordynując kluczowe procesy, takie jak wzrost, płodność i metabolizm. Znajdziesz tu szczegółowe opisy najważniejszych hormonów oraz ich roli w organizmie. Dowiesz się, gdzie powstają i jak działają. Przekonasz się też, jak współczesna endokrynologia może przyczynić się do polepszenia stanu twojego zdrowia. A wszystko to podane w niezwykle przystępnej i atrakcyjnej formie!

„Poznaj swoje hormony” Nicola Temple, Catherine Whitlock, Wydawnictwo Insignis

Obie książki bardzo polecamy!

Podobne artykuły

Każdy rodzic próbuje sobie odpowiedzieć na to pytanie. Gubiąc się w gąszczu ciągle zmieniających się porad, zaczynamy się obawiać, czy podołammy.
Pogoda sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Czy jednak jeszcze pamiętamy, że człowiek z natury nie jest dodatkiem do komputera czy smartfona, tylko istotą żywą, myślącą i potrzebującą kontaktu z naturą?
800 stron, 150 kolorowych ilustracji. Najnowsza książka Waltera Isaacsona to pobudzający wyobraźnię literacki portret Leonarda da Vinci. Odwołując się do liczących tysiące stron notatników geniusza, a także do najnowszych odkryć związanych z jego życiem i dorobkiem, autor snuje porywającą opowieść i po mistrzowsku splata wątki twórczości artystycznej Leonarda z jego dokonaniami naukowymi.
Co to jest peeling kawitacyjny i jakie ma właściwości? Na czym polega fotoodmładzanie? Jakie zabiegi są najlepsze dla cery trądzikowej, a jakie dla tłustej? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, sięgnij po nową książkę „Praktyczna kosmetologia krok po kroku”.
29 października w Operze Narodowej w Warszawie odbyła się polska premiera książki „Sukces w twoich rękach” Lydii Sarfati – twórczyni marki Repechage, bazującej na zbawiennym dla skóry działaniu alg.
Kto chciałby być szczęśliwy? Oczywiście każdy! Przytłoczeni codziennymi stresami i problemami, nie potrafimy uwierzyć, że to wcale nie takie trudne. Sprawdź, jak robią to inni. Może wśród 33 sposobów na szczęście podpatrzonych podczas podróży dookoła świata, znajdziesz swoją drogę, która zmieni twoją codzienność.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz