fbpx

Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA


1) WYBIERZ I ZAGŁOSUJ na ulubiony HOTEL SPA.

2) ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY (!), kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz od nas e-mailem.

3) CHCESZ WYGRAĆ POBYT W SPA? i co miesiąc brać udział w Konkursie dla Głosujących? W formularzu do głosowania WPISZ IMIĘ I NAZWISKO oraz WYPEŁNIJ OKNO UZASADNIENIE WYBORU.

4) POLUB PROFIL SPAeden.pl na Facebooku, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

5) DODAJ NOWY HOTEL SPA, jeśli na liście nie ma Twojego ulubionego. Dodaj go, klikając w BANER GŁÓWNY (powyżej) lub baner DODAJ SPA (na dole strony).

6) REGULAMIN KONKURSU znajdziesz TUTAJ.


 

Głosuj Miasto: Radziejowice
Strona www:http://afrodytaspa.pl
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


PerfectSPA logo male
HOTEL AFRODYTA**** BUSINESS & SPA
96-325 Radziejowice
Letniskowa 4a
tel.: + 48 22 212 84 57

Kraina spokoju i relaksu

Hotel Afrodyta Business & SPA jest symbolem odpoczynku oraz wyciszenia, a czas spędzony tu na zawsze pozostaje w pamięci gości, zarówno tych małych, jak i dużych. Zapraszamy do Hotelu Afrodyta Business & SPA, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w centrum Polski.

Sercem hotelu jest strefa SPA & Wellness, miejsce wypoczynku i wyciszenia. Jego domeną są autorskie masaże, czyli dotyk, ale nie pomija się nowości technologicznych, wplatanych do menu SPA. Podróż do krainy relaksu i spokoju rozpoczyna się w strefie Aqua SPA, na którą składają się m.in.: basen z biczami, gejzerem i przeciwprądem, jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne, strefa saun, natryski wrażeń oraz misy Kneippa.

Goście mają też do dyspozycji piętnaście nowocześnie wyposażonych gabinetów zabiegowo-relaksacyjnych, dwa gabinety dla dwojga, Rasul z prywatną sauną oraz grotę solną. Strefa relaksu to przestrzeń stworzona po to, by zapewniać harmonijny relaks w intymnej atmosferze.Wnętrza hotelu to połączenie elegancji z domowym ciepłem. Recepcja z rozpalonym kominkiem, restauracja z ukwieconym tarasem, przytulne strefy odpoczynku.

Komfortowe pokoje urządzone są tak, aby zaskakiwać powracających gości zróżnicowaną tematyką. Dostępne są luksusowe apartamenty, klasyczne pokoje business oraz pokoje urządzone odpowiednio do swoich nazw np.: pokój Makowy, Chabrowy czy pokój Marzeń.Goście mogą spędzić czas w Klubie z kręgielnią, ogrodzie pełnym kwiatów oraz pobliskim lasie, np. na wycieczce rowerowej, a dzieci – na nowym placu zabaw. W hotelowej restauracji docenia się tradycyjne potrawy kuchni polskiej, a menu zmieniane jest zgodnie z porami roku. Hotel Afrodyta to również idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych. Hotel zdobył wiele nagród i przede wszystkim – serca wielu gości.

baner dodaj hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor