fbpx

Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA


1) WYBIERZ I ZAGŁOSUJ na ulubiony HOTEL SPA.

2) ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY (!), kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz od nas e-mailem.

3) CHCESZ WYGRAĆ POBYT W SPA? i co miesiąc brać udział w Konkursie dla Głosujących? W formularzu do głosowania WPISZ IMIĘ I NAZWISKO oraz WYPEŁNIJ OKNO UZASADNIENIE WYBORU.

4) POLUB PROFIL SPAeden.pl na Facebooku, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

5) DODAJ NOWY HOTEL SPA, jeśli na liście nie ma Twojego ulubionego. Dodaj go, klikając w BANER GŁÓWNY (powyżej) lub baner DODAJ SPA (na dole strony).

6) REGULAMIN KONKURSU znajdziesz TUTAJ.


 

Głosuj Miasto:Żelechów, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36
Strona www:http://www.palaczelechow.eu/
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


PerfectSPA logo male

Pałac Żelechów Spa & Wellness

ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36
08-430 Żelechów
tel. +48 25 682 03 60

KRÓLEWSKIE PRZYJĘCIE – PAŁAC ŻELECHÓW SPA & WELLNESS
Pałac Żelechów SPA & Wellness, położony w niedalekiej odległości od Warszawy to miejsce, gdzie można odbyć prawdziwą podróż w czasie. Zapraszamy do Pałacu Żelechów SPA & Wellness, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepszy Historyczny Hotel SPA.

Kameralny i unikatowy klimat, polska gościnność i usługa na najwyższym poziomie, daje alternatywę dla tych, którzy szukają elitarnych miejsc. Pałac zawdzięcza swoją wyjątkowość połączeniu XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu, z perfekcyjnym i nowoczesnym wyposażeniem.

Wyspać się po królewsku. 75 luksusowo zaaranżowanych pokoi i apartamentów zachwyca stylem, elegancją, jak też funkcjonalnością i wygodą.
Rozmarzenie dla podniebienia. Pałac Żelechów oferuje potrawy kuchni polskiej tworzone według tradycyjnych receptur. Atutem jest szczególna atencja dla dzieci. Z wielką starannością skomponowane menu znajduje ich uznanie i nadaje miano hotelu przyjaznego rodzinie i dzieciom.
Jak na Queen Mary II. Strefa Wellness & Spa to unikatowe miejsce terapii wodnych doznań i wyjątkowy ogród dobrego samopoczucia. Do dyspozycji gości są:

– Strefa SPA & Wellness: 13 ekskluzywnych gabinetów masaży, gabinety do pielęgnacji rąk i stóp, Gabinet VIP SPA dla Dwojga, Holistic Cocooning, Four Senses Relax Lounge;
– Strefa Saun: łaźnia solna z różowego kwarcu, sauna ziołowa, parowa, fińska, sadzawka lodowa, pikada tropikalnych doznań i mglistego spryskiwania;
– Strefa Basenowa: basen wewnętrzny z hydromasażami, gejzerami powietrznymi, prądami wodnymi, mały basen relaksacyjny, basen zewnętrzny, strefa relaksu
SPA wyposażone jest w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, pozwalające na innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne. Podobne wyposażenie można spotkać w siedmiogwiazdkowych hotelach SPA w Dubaju czy na największym liniowcu świata Queen Mary II. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przy wykorzystaniu najwyższej jakości kosmetyków i preparatów.Skarb ukryty w lochach. Wyjątkową atrakcją jest pałacowy browar, w którym piwo warzone jest z naturalnych składników, według receptur uznanych piwowarów. W pałacowych podziemiach goście mogą skosztować trunku o wyjątkowych walorach smakowych.Idealne miejsce na konferencje. Pałac Żelechów to również hotel konferencyjny. Klimatyzowane sale są wyposażone w profesjonalny sprzęt na najwyższym poziomie.

baner dodaj hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor