fbpx

Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA


1) WYBIERZ I ZAGŁOSUJ na ulubiony HOTEL SPA.

2) ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY (!), kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz od nas e-mailem.

3) CHCESZ WYGRAĆ POBYT W SPA? i co miesiąc brać udział w Konkursie dla Głosujących? W formularzu do głosowania WPISZ IMIĘ I NAZWISKO oraz WYPEŁNIJ OKNO UZASADNIENIE WYBORU.

4) POLUB PROFIL SPAeden.pl na Facebooku, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

5) DODAJ NOWY HOTEL SPA, jeśli na liście nie ma Twojego ulubionego. Dodaj go, klikając w BANER GŁÓWNY (powyżej) lub baner DODAJ SPA (na dole strony).

6) REGULAMIN KONKURSU znajdziesz TUTAJ.


 

Głosuj Miasto:Masłów, Dąbrowa 3, Kielce
Strona www:http://www.hotelodyssey.pl/
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSUBEST SPA
Odyssey ClubHotel Wellness & Spa*****

26-001 Dąbrowa 3, koło Kielc

BUTIKOWY LUKSUS POD KIELCAMI – ODYSSEY CLUBHOTEL WELLNESS & SPA
Spragnionym relaksu położony pod Kielcami hotel proponuje fantastyczne zabiegi w SPA, wypoczynek w ekskluzywnej strefie basenów i saun, wyśmienitą kuchnię oraz klubowe wieczory przy muzyce. Zapraszamy do SPA w Odyssey Clubhotel, który w jedynym w Polsce Rankingu 100 NAJLEPSZYCH HOTELI SPA W POLSCE, w 2019 roku zajął zasłużone 1. miejsce!

Odyssey ClubHotel Wellness & SPA to idealne miejsce dla osób pragnących wypocząć w kameralnym hotelu o wysokiej jakości usług. Niezwykłe położenie na stoku świętokrzyskiej góry i widok otaczających hotel wzgórz, dolin oraz położonego w oddali miasta budzą wśród gości nieskrywane emocje, a duża ilość pomieszczeń służących relaksowi i poprawie urody w stosunku do niewielu, bo 42 pokoi daje gościom niespotykany gdzie indziej komfort. Znajdujący się tu basen o imponujących rozmiarach (ponad 200 m2 lustra wody) sprawia radość nawet wytrawnym pływakom. W kilku saunach i łaźniach odprawiane są rytuały naparzania. Basen wypełniony ciepłą (36°C) solanką bocheńską zapewnia skondensowaną dawkę minerałów, działającą na ciało niczym ambrozja.
W sezonie działa też podgrzewany basen zewnętrzny z łóżkami pod baldachimem, leżakami i niezwykłą panoramą świętokrzyskiego krajobrazu. Cały kompleks SPA zachwyca, podobnie jak serwowane w 12 gabinetach zabiegi i masaże. Są wśród nich rytuały ajurwedyjskie, egzotyka i masaże klasyczne. Kilka gabinetów dedykowanych jest wyłącznie dla par, umożliwiając gościom przyjemność wspólnego przeżywania chwil relaksu. Osobom oczekującym szybkiej poprawy urody, SPA oferuje zabiegi oparte na kosmetykach renomowanych marek jak: Ericson Laboratoire, Saint Malo, Valmont. Ofertę uzupełnia siłownia, billard, tenis i aktywności zewnętrzne jak rowery, skutery, które są do dyspozycji gości.
Hotelowa restauracja Essence wyróżniana od lat w Żółtym Przewodniku Glaut&Millau oraz w Przewodniku Magdy Gessler to kulinarne rozkosze dla podniebienia. W weekendy czas kolacji umilają koncerty coverowych zespołów. Atrakcją restauracji jest też 300-metrowy taras, gdzie romantyczna kolacja w otoczeniu dźwięków przyrody nabiera wyjątkowego wyrazu. Położenie hotelu w otoczeniu pól i lasów, zachęca do pieszych wędrówek, terenowych biegów, jazdy na rowerach i spacerów, a zimą okoliczne stoki są doskonałym miejscem dla narciarzy.
Lokalizacja Odyssey’a w niewielkiej odległości od trasy S7 gwarantuje szybki dojazd z głównych miast Polski. Wystarczy zaledwie 1,5 godz. by dotrzeć tu z Warszawy, Krakowa czy Łodzi. A krótki czas dojazdu i powrotu, to dłuższy wypoczynek i gwarancja zachowania dobrej energii.

Gabinety SPA: 12
Wiodące marki SPA: Selvert, Visoanska, Bioline
Specjalizacja SPA: ayurweda, masaże tajskie, kąpiele, kosmetyka, medycyna estetyczna

 

 

baner dodaj hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor