fbpx

Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA


1) WYBIERZ I ZAGŁOSUJ na ulubiony HOTEL SPA.

2) ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY (!), kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz od nas e-mailem.

3) CHCESZ WYGRAĆ POBYT W SPA? i co miesiąc brać udział w Konkursie dla Głosujących? W formularzu do głosowania WPISZ IMIĘ I NAZWISKO oraz WYPEŁNIJ OKNO UZASADNIENIE WYBORU.

4) POLUB PROFIL SPAeden.pl na Facebooku, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

5) DODAJ NOWY HOTEL SPA, jeśli na liście nie ma Twojego ulubionego. Dodaj go, klikając w BANER GŁÓWNY (powyżej) lub baner DODAJ SPA (na dole strony).

6) REGULAMIN KONKURSU znajdziesz TUTAJ.


 

Głosuj Miasto:Gdynia, ul. Folwarczna 2
Strona www:www.quadrille.pl
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


Hotel Quadrille Relais & Châteaux - Quadrille Spa

ul. Folwarczna 2
81-547 Gdynia
tel.: +48 58 351 03 20

Quadrille Spa znajduje się w ekskluzywnym XVIII-wiecznym kompleksie pałacowo-parkowym w Gdyni. Ten butikowy pięciogwiazdkowy obiekt wyróżnia się imponującym designem. Hotel Quadrille to komfortowa przestrzeń dla wszystkich poszukujących sposobu na wyjątkowy relaks i ucieczkę od zgiełku miasta. Do samego Spa wiedzie oryginalny podziemny korytarz przenoszący w inną, bajkową rzeczywistość.

Filozofia Quadrille Spa zakłada kompleksowość i holistyczne podejście. Terapeuci ogromny nacisk kładą tu na równowagę pomiędzy umysłem i ciałem. Dlatego właśnie zabiegi pielęgnacyjne połączone są z sesjami relaksacyjnymi i rozwojowymi. Do stałych propozycji obiektu należy masaż kamieniami solnymi oraz dźwiękiem – za pomocą gongów i mis tybetańskich. Goście mają również możliwość skorzystania z medytacji i specjalistycznych terapii, których oferta jest regularnie rozbudowywana. 

Quadrille Spa spaja także strefę manualną z high-tech czyli medycyną stricte estetyczną. I tak poza szeroką gamą masaży, można tu skorzystać z szeregu zabiegów na twarz i ciało, które nie tylko pozwalają ukoić nerwy i komfortowo odpocząć, ale także doskonale wpływają na zdrowie, sylwetkę oraz kondycję skóry. Profesjonalne gabinety wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny kosmetyki (Surgen, Zafirro, Endermologię LPG, Vectus, Med 2 Contour, Hydrafacial) gwarantujące imponujące efekty.

W strefie wodnej a*quadrille znajdują się: basen, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, strefy chłodzenia lodem i relaksu w postaci słonecznej łąki z lampami poprawiającymi koloryt skóry oraz wspomagającymi produkcję kolagenu. Każda osoba korzystająca z zabiegów w Spa może także odprężyć się strefie wodnej przed lub po nich bez dodatkowych kosztów. Quadrille Spa otwarte jest zarówno dla Gości hotelowych jak i lokalnych, którym proponuje tzw. Day Spa. Z jego usług można skorzystać 7 dni w tygodniu w godzinach 8.00 – 22.00 (strefa wodna) i 10.00-20.00 (strefa wellness).  Quadrille Spa to nowoczesna, komfortowa przestrzeń relaksu, w której można skutecznie oderwać się od rzeczywistości. Warto podkreślić, zarówno Spa, jak i cały Hotel Quadrille dedykowane są osobom dorosłym, co gwarantuje spokój i najlepszej jakości kameralny wypoczynek.

baner dodaj hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor