fbpx

Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA


1) WYBIERZ I ZAGŁOSUJ na ulubiony HOTEL SPA.

2) ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY (!), kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz od nas e-mailem.

3) CHCESZ WYGRAĆ POBYT W SPA? i co miesiąc brać udział w Konkursie dla Głosujących? W formularzu do głosowania WPISZ IMIĘ I NAZWISKO oraz WYPEŁNIJ OKNO UZASADNIENIE WYBORU.

4) POLUB PROFIL SPAeden.pl na Facebooku, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

5) DODAJ NOWY HOTEL SPA, jeśli na liście nie ma Twojego ulubionego. Dodaj go, klikając w BANER GŁÓWNY (powyżej) lub baner DODAJ SPA (na dole strony).

6) REGULAMIN KONKURSU znajdziesz TUTAJ.


 

Głosuj Miasto: Jachranka
Strona www:
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


PerfectSPA logo male

Hotel Warszawianka
Jachranka 77
05-140 Serock
tel: +48 22 768 90 00

MAGICZNA MOC ORIENTU – SHU SPA HOTEL WARSZAWIANKA
Z dala od zgiełku miasta. Otoczone zielonymi ogrodami. Muskane szumem wody pobliskiego Zalewu Zegrzyńskiego…

SHU SPA, czerpiące inspiracje z krain Orientu, nastawia pozytywnie do życia, skupia się na poprawie samopoczucia i rewitalizacji sił. Tu wyznawana jest wiara w terapeutyczną moc dotyku, która wspomaga utrzymanie zdrowia, przyczyniając się do poprawy jakości życia.

SHU SPA oddziałuje na emocje, koncentruje się na orientalnych zabiegach manualnych, w oparciu o kosmetyki pochodzenia naturalnego. Stawia na zabiegi oraz masaże wspomagające zbalansowanie ducha i ciała.Inspiruje do zdrowego stylu życia. W zgodzie z holistyczną filozofią stosowane są orientalne metody relaksacji w celu utrzymania pełni sił witalnych. Joga czy pilates to niektóre z zajęć pozwalających osiągnąć idealną wewnętrzną równowagę. Wszystkie zabiegi orientalne wykonywane są przez masażystów pochodzących z krajów Orientu. Specjalizują się oni między innymi w rytuałach ayurwedyjskich, masażach balijskich, filipińskich, tajskich czy hawajskich. Uzupełnieniem pielęgnacji są masaże fizjoterapeutyczne, zabiegi na twarz, dłonie oraz stopy.
Każdy pobyt w SHU SPA jest okazją do kształtowania odpowiednich nawyków. Poprzez indywidualny dobór zbilansowanej diety wskazywane są właściwe kierunki, które pomogą w osiągnięciu optymalnych wyników. Łączenie warsztatów zdrowego odżywiania z aktywnością fizyczną i pielęgnacją ciała przyczyniają się do utrzymania zdrowia oraz dobrej kondycji. SHU SPA. Odległy Orient na wyciągnięcie ręki.
Hotel Warszawianka to harmonijne połączenie nowoczesnego centrum kongresowego z hotelem oferującym komfortowy wypoczynek dla całej rodziny. 14-hektarowy teren hotelu to zielone ogrody staran-nie zaaranżowane tak, aby dać możliwość gościom zarówno wypoczynku na świeżym powietrzu, jak i organizacji każdego rodzaju aktywności.
Do dyspozycji gości Hotel Warszawianka oddaje: Aqua Park z 90-metrową zjeżdżalnią i strefą termalną, fitness,siłownię, squash, orientalne SHU SPA, Centrum Kreatywnej Zabawy KIDDOS, Club 77, kręgielnię, bilard, boiska wielofunkcyjne, prywatną plażę i przystań.Na gości czeka 300 komfortowych pokoi. W czterech restauracjach można znaleźć urozmaicone menu dopasowane do zróżnicowanych gustów i apetytów.

baner dodaj hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor