fbpx

Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA


1) WYBIERZ I ZAGŁOSUJ na ulubiony HOTEL SPA.

2) ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY (!), kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz od nas e-mailem.

3) CHCESZ WYGRAĆ POBYT W SPA? i co miesiąc brać udział w Konkursie dla Głosujących? W formularzu do głosowania WPISZ IMIĘ I NAZWISKO oraz WYPEŁNIJ OKNO UZASADNIENIE WYBORU.

4) POLUB PROFIL SPAeden.pl na Facebooku, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

5) DODAJ NOWY HOTEL SPA, jeśli na liście nie ma Twojego ulubionego. Dodaj go, klikając w BANER GŁÓWNY (powyżej) lub baner DODAJ SPA (na dole strony).

6) REGULAMIN KONKURSU znajdziesz TUTAJ.


 

Głosuj Miasto: Chlewiska, ul. Czachowskiego 56
Strona www:www.manorhouse.pl
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGLOSZONYCH DO KONKURSU


PerfectSPA logo male
Hotel Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****

ul. Czachowskiego 56
26-510 Chlewiska
tel.: +48 48 628 70 61
STRONA WWW

Hotel Manor House SPA łączy wspaniałą historię z luksusem i dobrymi energiami natury. Jest to najlepszy holistyczny hotel SPA w Polsce, enklawa dla dorosłych (hotel bez dzieci), przyjazna weganom i alergikom. 

Urokliwy kompleks, położony w mazowieckich Chlewiskach, niedaleko trasy Warszawa-Kraków, obejmuje: pięciogwiazdkowy Pałac Odrowążów oraz czterogwiazdkowy hotel w zabytkowej Stajni Platera i Termach Zamkowych, gdzie mieści się strefa SPA & Wellness z Gabinetami Bioodnowy, Komnatą Biowitalności, Łaźniami Rzymskimi i basenem ze strukturalną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego. Całość jest otoczona 10-hektrowym, zabytkowym parkiem z pomnikami przyrody, przypałacowymi stawami i Witalną Wioską – niezwykłym SPA pod gołym niebem, gdzie warto zakosztować rytuałów zdrowia. Znajduje się tu też stajnia i SPA dla koni oraz lądowisko dla śmigłowców. Dopełnieniem jest restauracja z tradycyjną polską kuchnią, znakomitym wegańskim menu i autorską Dietą Życia.

W Manor House SPA zgodnie z holistyczną filozofią, która traktuje organizm człowieka całościowo, o gości dba się na każdym poziomie. Klimatyczne, wnętrza, romantyczne zakątki, cisza i spokój miejsca położonego z dala od miasta, bliskość przyrody i pozytywnych sił natury skoncentrowanych w Ogrodzie Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, Piramidą Horusa, energetycznymi spiralą i labiryntem oraz Ogrodem Zen – to wszystko sprzyja błogiemu relaksowi, przywróceniu wewnętrznej równowagi i wzmocnieniu sił witalnych. Gabinety Bioodnowy specjalizują się w terapiach energetycznych, takich jak: Terapie Biowitalna, Multifalowa i na Kryształowym Łóżku czy muzykoterapia podczas koncertów na misy i gongi tybetańskie, z których słynie Biowitalne SPA. Autorski program odmładzający Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia pobudza naturalną zdolność organizmu do autoregeneracji, skutecznie oczyszcza i odblokowuje przepływ energii w ciele. Godne polecenia są poprawiające odporność seanse w Chacie Solnej i lecznicze kąpiele ofuro, również romantyczne we dwoje.

Czas spędzony w Manor House SPA – Polskim Centrum Biowitalności i prawdziwej oazie dobrego samopoczucia – jest dobroczynny dla organizmu, a duża przestrzeń i liczne atrakcje sprawiają, że nawet przy pełnym obłożeniu, goście czują się tu swobodnie i bezpiecznie.

baner dodaj hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor