fbpx

Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA


1) WYBIERZ I ZAGŁOSUJ na ulubiony HOTEL SPA.

2) ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY (!), kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz od nas e-mailem.

3) CHCESZ WYGRAĆ POBYT W SPA? i co miesiąc brać udział w Konkursie dla Głosujących? W formularzu do głosowania WPISZ IMIĘ I NAZWISKO oraz WYPEŁNIJ OKNO UZASADNIENIE WYBORU.

4) POLUB PROFIL SPAeden.pl na Facebooku, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

5) DODAJ NOWY HOTEL SPA, jeśli na liście nie ma Twojego ulubionego. Dodaj go, klikając w BANER GŁÓWNY (powyżej) lub baner DODAJ SPA (na dole strony).

6) REGULAMIN KONKURSU znajdziesz TUTAJ.


 

Głosuj Miasto: Świeradów-Zdrój, ul. Leśna 8
Strona www:www.bialykamien.com
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


Hotel & Medi SPA Biały Kamień
ul. Leśna 8
59-850 Świeradów Zdrój
Tel. +48 75 78 17 551
Kom. +48 661 514 115

Położony w otulinie malowniczej góry Biały Kamień zapewnia cisze, spokój oraz zniewalające widoki. To wyjątkowe miejsce na wypoczynek oraz idealny relaks w nowoczesnym centrum odnowy biologicznej. Zapraszamy do SPA w hotelu Biały Kamień, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w górach.

Świeradoów-Zdroój to miejsce, które warto odwiedzić o każdej porze roku. Wiosna, latem i jesienią zachwyca pięknem przyrody – do dyspozycji są liczne szlaki turystyczne i trasy rowerowe, w tym ponad 80-kilometrowy Singltrek łączący Czechy i Polskę – idealny zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Zimą miejscowość, z koleją gondolową, staje się kurortem dla sympatyków białego szaleństwa. Z hotelu można podziwiać niesamowity widok na górę Biały Kamień oraz panoramę uzdrowiska. Przeszklona ściana pozwala zarówno z basenu, jak i gabinetów SPA nieomal dotknąć otaczającą przyrodę. Hotel posiada 66 pokoi o wysokim standardzie, w tym dwa apartamenty klasy VIP.

Nowoczesny kompleks SPA & Wellness (> 1000 m2) zapewnia atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dzieci, zaskakując nowatorskim podejściem do odnowy biologicznej. Hotelowe SPA oferuje najlepsze zabiegi znanych marek, dające doskonałe rezultaty. Dzięki współpracy z Ericson Laboratoire, wykonywane zabiegi gwarantują niespotykane efekty, a tym samym zastępują inwazyjną medycyne estetyczną. Medi-SPA posiada doskonałych terapeutów potrafiących wykorzystać dobroczynne działanie hydro i fizjoterapii. Do zabiegów wykorzystuje się też lokalne produkty, jak miód z pobliskiej pasieki czy żurawinę, a także czekoladę i sól morską. Dopełnieniem oferty są klasyczne zabiegi kosmetyczne oraz szeroka gama rytuałów na ciało, a także jedyny w Polsce Instytut Anti-Aging WellU, który odwraca bieg zegara biologicznego, zapewniaja?c młody wygla?d. Pro´cz z˙yczliwos´ci, troski oraz szerokiej gamy zabiego´w Hotel oferuje ekologiczna? kuchnie?. Na miejscu wypiekany jest chrupiący chleb, wędzone są swojskie wędliny, a na śniadanie serwowany jest domowy dżem jagodowy z owoców zebranych w izerskich lasach oraz miód z własnej pasieki. Hotel oferuje ekologiczną kuchnię, m.in. domowy chleb wypiekany w piecu, swojskie wędzone wędliny oraz domowej roboty dżemy z owoców zebranych w izerskich lasach.

Biały Kamień to Hotel Przyjazny Rodzinie, który zapewnia rodzinom z dziećmi oraz kobietom w ciąży najwyższy komfort i bezpieczeństwo. To także wyjątkowe miejsce do organizacji pobytu firmowego. Goście doceniają jakość obsługi i klimat w Białym Kamieniu, dzięki czemu hotel nagradzany jest w licznych konkursach.

baner dodaj hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor