fbpx

Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA


1) WYBIERZ I ZAGŁOSUJ na ulubiony HOTEL SPA.

2) ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY (!), kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz od nas e-mailem.

3) CHCESZ WYGRAĆ POBYT W SPA? i co miesiąc brać udział w Konkursie dla Głosujących? W formularzu do głosowania WPISZ IMIĘ I NAZWISKO oraz WYPEŁNIJ OKNO UZASADNIENIE WYBORU.

4) POLUB PROFIL SPAeden.pl na Facebooku, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

5) DODAJ NOWY HOTEL SPA, jeśli na liście nie ma Twojego ulubionego. Dodaj go, klikając w BANER GŁÓWNY (powyżej) lub baner DODAJ SPA (na dole strony).

6) REGULAMIN KONKURSU znajdziesz TUTAJ.


 

Głosuj Miasto: Ustka, ul. Wczasowa 26
Strona www:www.royal-baltic.pl
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


HOTEL ROYAL BALTIC LUXURY BOUTIQUE

Uważany za jedno z najpiękniejszych SPA nad Bałtykiem, jest synonimem luksusu oraz gwarancją dbałości o stan ducha i ciała na najwyższym poziomie. Ten butikowy hotel położony jest blisko plaży w otoczeniu lasu sosnowego w modnym kurorcie Ustka. Dzięki malowniczej lokalizacji w otoczeniu nadmorskiej natury, powstała niepowtarzalna oaza relaksu, gdzie ciało i umysł oddają się prawdziwemu odprężeniu – mówią właściciele Małgorzata i Waldemar Burzyńscy. Wyjątkowa atmosfera, przestronne i gustowne wnętrza, wyśmienita kuchnia i bogata oferta SPA gwarantują prawdziwy relaks – to opinia gości, którzy to miejsce już odwiedzili.

Jedną z największych atrakcji i dopełnieniem luksusowego wypoczynku w Hotelu Royal Baltic 4* Luxury Boutique jest Strefa „Royal – SPA”, w której do dyspozycji gości poza basenem z przeciwprądem i masażem karku pozostaje sauna sucha, bio-sauna z zorzą polarną, jacuzzi pod rozgwieżdżonym niebem oraz łaźnia parowa z aromaterapią i koloroterapią. Niesamowite przeżycia czekają w Strefie „ABU-DABI” w Centrum Spa & Wellness. Orientalne zabiegi, niecodzienne rytuały w blasku świec, romantyczne kąpiele w poczuciu bliskości drugiej osoby to niesamowity świat głębokich wrażeń.

Przyjemne ciepło, relaksujące muzyka, zapachy i kolory zabierają w fantastyczną podróż po baśniowych krainach. Egzotyczne i jednocześnie eleganckie gabinety, również przeznaczone dla dwojga: Smak Orientu, Ocean Spokojności, Cezar i Kleopatra, Sanum per Aqua, Holistic & Natural oraz gabinety kosmetyczne Pevonia i Academie oraz Repachage są gwarancją holistycznej dbałości o gości.
Gdzie wyjątkowość staje się codziennością i spełniają się wasze marzenia...

baner dodaj hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor