fbpx

Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA


1) WYBIERZ I ZAGŁOSUJ na ulubiony HOTEL SPA.

2) ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY (!), kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz od nas e-mailem.

3) CHCESZ WYGRAĆ POBYT W SPA? i co miesiąc brać udział w Konkursie dla Głosujących? W formularzu do głosowania WPISZ IMIĘ I NAZWISKO oraz WYPEŁNIJ OKNO UZASADNIENIE WYBORU.

4) POLUB PROFIL SPAeden.pl na Facebooku, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

5) DODAJ NOWY HOTEL SPA, jeśli na liście nie ma Twojego ulubionego. Dodaj go, klikając w BANER GŁÓWNY (powyżej) lub baner DODAJ SPA (na dole strony).

6) REGULAMIN KONKURSU znajdziesz TUTAJ.


 

Głosuj Miasto:Białka Tatrzańska
Strona www:http://www.hotelbania.pl/
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


Hotel Bania Thermal & SKI ****

34-405 Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 181

Połączenie wieloletniej góralskiej tradycji i nowoczesnych rozwiązań nadaje kształt wymarzonemu miejscu na wypoczynek niezależnie od pory roku. Witajcie w Hotelu Bania Thermal & Ski.

Witojcie na Bani!

Hotel nie tylko leży u podnóża stoków narciarskich, ale w dodatku jest połączony z kompleksem basenów termalnych. Obraz miejsca pełnego wypoczynku uzupełnia najbardziej magiczne miejsce – Sielsko Anielsko Wellness & Spa. Jest tu wszystko, czego potrzebują amatorzy relaksu.


Filozofię Sielsko Anielsko Wellness & Spa kształtują dwa podstawowe elementy: przeznaczenie tego miejsca oraz jego położenie.
Przeznaczeniem Sielsko Anielsko Wellness & Spa jest przywrócenie równowagi utraconej w ciągłym, codziennym pośpiechu. Położenie daje olbrzymie możliwości czerpania z bogactwa przyrody, która w dziewiczej postaci dostępna jest na wyciągnięcie ręki.


Zanim jednak rozpoczniesz podróż ku pięknu i spokojowi, w Strefie Sielsko możesz przekonać się o dobrodziejstwach kąpieli cieplnych i błogiego wypoczynku w strefie saun. Unoszący się w saunie chlebowej aromat pieczonego chleba pobudzi przemianę materii. Chwila relaksu w saunie jodłowej sprawi, że nie robiąc kroku, wejdziesz w głąb lasu. W kamiennej, parowej poczujesz intensywne odprężenie, a w fińskiej przekonasz się, czym jest naturalny błogostan.


Po kąpielach cieplnych przejdź do strefy wypoczynku, gdzie możesz zanurzyć się w chłodnej wodzie w studni góralskiej, w basenie lub poddać się masażowi wodnemu. Aby osiągnąć pełnię harmonii, możesz odpocząć w pokoju relaksu. Tutaj na wygodnym leżaku, przy delikatnej muzyce, po kilku łykach orzeźwiającej herbaty lub wywaru z ziół możesz pozwolić sobie na dobroczynny, krótki sen.


Drugą częścią jest Strefa Anielsko – strefa SPA, która zadba zarówno o piękno, zdrowie jak i regenerację. Poddasz się tu m.in. zabiegowi „Geneo”, który jest doskonałym rozwiązaniem, by skóra zyskała zdrowszy i bardziej promienny wygląd. Dla rozświetlenia, regeneracji i ochrony skóry warto skorzystać z zabiegu peelingującego „Jabłkowa rozkosz”. Kolejnym rarytasem będzie masaż ciała stemplami Permanent Contour, który uwalnia mięśnie od napięcia, poprawia nawilżenie i jędrność skóry oraz pobudza metabolizm. To tylko kilka z niesamowitych zabiegów, które czekają na gości na Bani!

baner dodaj hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor